reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
Wiecie co, ja jestem obrończynią życia i jak czytam takie komentarze, to czuję się urażona.
Może skupmy się na tym wątku na @NewMom i jej dzieciątku, a obrażać, to się można na innych wątkach.
 
M. Art nikt Ci nie broni być obrończynią życia decydujesz za siebie i swoje ciało. Zdecydujesz się urodzić chore czy upośledzone dziecko. To będę kibicować i jeżeli byłby to ktoś z moich znajomych czy bliskich zawsze byłabym emocjonalnym wsparciem. ALE TO BYŁABY TWOJA DECYZJA.
Ale nikt powtarzam NIKT nie ma prawa mówić mi co ja mam zrobić.
 
@Angie1985 - każdy ma swoje poglądy. Niemniej jednak obrażanie obrońców życia i zarzucanie nieprawdy nie powinno mieć miejsca. Zwłaszcza, że nie jest to wątek o wyroku TK, są takie na tym forum i można pisać do woli. Dla mnie czytanie o tym, że obrońcy życia są tacy be i pozostawiają kobiety bez pomocy jest przykre, krzywdzące i nie widzę powodu, by tak prowadzić narrację.
 
NewMom dzięki za pamięć o Nas. Na razie to jestem w psychicznej czarnej dupie. To tym wyroku TK uszło ze mnie życie jestem w stanie tylko śledzić relacje z protestów i czytać na stronach o pomocy osób w podobnej sytuacji. Byłam u drugiego lekarza na wizycie i Maluch to totalny buntownik i oczywiście zupełnie nie chciał się pokazać. Jak usg przez brzuch to patrzyło w naszą stronę a jak usg od dołu to wypinało tylek. Kości nosowej nie było mowy nawet szukać a serce oglądał na tyle ile się dało i według niego pracuje idealnie jakiś tam ważny przepływ żylny powiedział że lepszy być nie może. Ale dokładnie zastawki obejrzeć nie mógł bo się nie dało. Niestety wyniki pappy mimo tego że biochemicznie wyszły dobre mam fatalne T21 1do12, T18 1do71, T13 1do 130 więc masakra. We wtorek mam genetyka to dowiem się czy zleci mi te przyspieszone badania albo chociaż czy będzie można do nich dopłacić a w środę na 18 amniopunkcja.
Cieszę się że Twoja córeczka ma się lepiej. Bardzo mocno tobie i twojej rodzinie kibicuje i wysyłam tony dobrych myśli. Jeżeli źle odczytałam imię malutkiej to przepraszam.
Gdy usłyszałam wyrok TK to aż zadrzałam, choćby z pamięci o tobie, bo wiem o kilku osobach na forum, którym niestety ten wyrok zafunduje niesamowity koszmar. Bardzo mi przykro, że nie mam jak ci pomóc. Ale gdyby coś to pisz, będziemy organizować z różnymi osobami. I nie pisze wyłącznie o kwestii finansowej, bo często to jest najprostsze do zrobienia.
A póki co życzę ci, by twój żywotny maluszek okazał się być dzieciaczkiem z niewielkim, a najlepiej z żadnym problemem zdrowotnym
 
Dzięki bardzo. Na razie czeka nas koszmar czekania i modlenia się żeby Maleństwo okazało się zdrowe. 😘😘😘😘
Były takie przypadki na forum, papa zła, usg nieprawidłowe i gdy wydawało się, że będzie tragedia kolejne badania potwierdzały zdrowe maleństwo. Bądźmy więc dobrej myśli, trzymam kciuki!
 
reklama
Arona liczę cholernie mocno że ja też znajdę się w tej szczęśliwej grupie.
Tyle stresu mnie to wszytko kosztuje to wiecie tylko wy. To jeden z najgorszych leków w życiu ten o zdrowie dziecka. 😘😘😘
 
Do góry