reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Witaj Agazet Więc dołączysz do peżdziernikóweczek :)
Gratulacje ;D

Wiki fasolka będzie twoja raczej wcześniej niż później.

Wita Magdaomar. Maj już nie długo. :)



 
reklama
AGAZET GRATULACJE


U mnie narazie opóźnienie .....robiłam test pare dni temu ale była jedna kreseczka :mad:
Cycolki bolą jak tralala i obrzeram sie tym co mi pod ręke popadnie...... teraz wyczekiwać tej okropnej @...........mógł by ten test się pomylić heh
Pozdrawiam
 
dzieki za powitanie szukam jakies pracy na pare godzin dziennie ale juz trace nadzieje, bardzo pragniemy dzidziusia ale ja mam coraz wieksze obawy ze majac dziecko juz wogole jej nie znajde.Ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.Mam 24 lata a nigdy jeszcze nie pracowalam a troche mi glupio byc na utrzymaniu mojego MISIA.
 
Elżbietko niestety ........dzisiaj rano dostałam @ bleeee
Staramy się dalej.
Magdaomar wszystko bedzie dobrze napewno coś znajdziesz głowa do góry.
Całuski
 
Aniu, dobrze ze staranka są taaakie przyjemne, to można i troche dłużej sie postarac ;)

magdaomar no masz dylemat... co do utrzymania... jesli jestescie razem i sie kochacie to nie powino stanowic problemu. wszystko sie w końcu ułoży, wierzę w to :)
 
AnkaG staraj się !!! Musiiiii się udać . A widzę że Twój brzdąc to duzi juś
A moze do głownego przyjdziesz???
Pozdrawiam ciepło
 
Napewno nie będziemy sie poddawać......
Jutro zajrzę do głównego...jakos nie wpadło mi do głowy żeby tam pisac......dzięki za zaproszenie jutro dołącze:):)
madziujka Damian juz kawał chłopa nie wiadomo kiedy urósł.....mam nadzieję że czas oczekiwania na druga fasoleczke tak szybko minie jak on szybko urósł :laugh:
Przesyłam Wam cieplutkie pozdrowionka
 
reklama
ostatnio bardzo sie denerwuje i moje cykle juz nie sa regularne zawsze bylo jak w szwajcarskim zegarku a teraz tydz wczesniej albo pozniej.Chyba przez stres.Chce miec prace ale nic nie ma w tych gazetach sensownego.Mam wielkigo dołka psychicznego, ciagale mysle tez o dziecku ze tak szybko nam sie starania nie wyjda ze beda jakies problemy
 
Do góry