reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Karolinko26 zawsze lepiej byc ostroznym ... jesli moze byc podejrzenie ze jestes w ciazy to lepiej zawsze powiedziec to lekarzowi, nawet jesli nie jestes to ostroznosci nigdy za wiele :)
 
reklama
MoniczQo, czy jak robilaś wtedy test w dniu spodziewanej @ to mialaś jedna krechę, czy jedną i jakąś mniej wyraźną drugą?
Witam wszystkie Nówki :laugh:
 
Madziu nigdy nie myslalam o tym czy to ma byc dziewczynka czy chlopczyk, byle moje dziecko bylo zdrowe  :) .. powodzenia :)
 
Nutka, witam cię serdecznie!! miło że do nas dołączyłąs!! :)

Karolina26 , są pewne antybiotyki które mozna brać w ciąży, ale to trzeba konsultowac z lekarzem i wybiera się "mniejsze zło" :)

magdaomar , najlepszy sposób na dziewczyne to przytulanki ze 2 dni przed owu :). im bliżej owu przytulanie tym większa szansa na chłopczyka ale i wogle na dziecko :)
 
wiem ze najwazniejsze aby dziecko bylo zdrowe jesli bym miala wybor albo gdy jest mozliwosci zwiekszenia szans na dziewczynke to warto sprawdzic ta metode.Pozdrawiam
 
Dziękuję Wam bardzo za miłe przywitanie :). Mam też pytanie - dziś mija ponda tydzień od dnia spodziewanej @ (nigdy mi się @ tyle nie spóźniała  - mam cykle 32 dniowe) i generalnie to inne objawy ciążowe też u siebie zaobserwowałam (np. inny ból piersi niż na okres - tak po bokach i pod pachami, metaliczny smak, częste siusiu czy zgaga - co nigdy mnie nie dopadała), ale niestety mimo 40 dnia cyklu testy nie wskazują jednoznacznie na ciąże. Wczoraj, tak jak w poprzednich dniach, widać było baaardzo słaby cień drugiej, wrecz mogę powiedzieć że to był negatywny wynik i trochę mnie to martwi. Czytałam na BB, że to się zdarza, że w dniu okresu ledwo widać drugą kreskę, ale w 40 dc to juz chyba powinno coś wyjść??  - chyba że to nie fasolka :(
 
reklama
Witam Cię Nutko :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Mi się wydaje, że to dzidziuś, a testom tak do końca nie można wierzyć. Może zrób sobie betke i z wynikami pędem do gina ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry