reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
Anulka no tak , tam masz inny login.
Sylwia to tylko potwierdzilo badania hormonalne z 2 cykli , ze u mnie oki.:)
 
LILITH znalazłam Cię ale dopiero dziś.Ja tam jestem dopiero pierwszy miesiąc a zbytnio nie mam czasu na klikanko i nawet nie wiem czy przedłużę konto.
Sylwi dlatego nie daję sobie na ciążę szans.
 
a ja się troszkę uśmiałam dzisiaj.:-D:-D
Poszłam do centrum handlowego, i tak chodzę sobie po sklepach ,chodzę, aż tu nagle tak mi się zakręciło w głowie że ja patrzę a ja na obcego faceta lecę....:-D:-D

wydarłam szybciej z tego sklepu chyba niż weszłam tak mi głupio było......

śmiałam się sama z siebie normalnie....

pozdr
 
Oj Sylwia Sylwia już się rzucasz w ramiona obcego faceta?
Lilith dziś znów troszkę spadło.Nie wiem naprawdę co o tym myśleć.
 
Anulka ja niestety ci nie pomoge bo sama nie znam sie na tym zbyt dobrze:( a kiedy masz wizyte u gina?
 
ja też się nie znam ale wydaje mi sie Anulka , że jest to cykl bezowul., ale mogę się mylić....


a co do obcych facetów, to jak to mówia mąż w pracy a myszy charcują...hehe;-)
 
reklama
Do góry