reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Lilith Twój wykres faktycznie skacze ale czy to przesądza o cyklu bezowulacyjnym,według mnie to nie,no bo niby dlaczego.Ja na Twoim miejscu przycisnęłabym dzisiaj drugą połowę,hehe:-);-):tak::-D
U mnie na wykresie prosta linia tylko że to wcale nie świadczy że będzie skok,ale zobaczymy.....
 
reklama
ja nie musze przyciskac mojej polowy:) to juz raczej on czesciej mnie przyciska jak to chlop...
poki staranka odlozone to niczym sie nie przejmuje , zobaczymy jak to bedzie.
 
Lilith gdzie Twó wykresik można zobaczyć?Ja mam testować w ptrzyszłym tygodniu-koło czawartku bo biorę do testu duphaston i luteinę.Wykres mi też skacze więc się nie łudzę.
Sylwi no to Ty też masz problem z tą tempką-jak nie tak to tak ale nigdy dobrze.
 
prosze Anulka.a ty tez masz wykresik?
Sylwia trzeba myslec optymistycznie i wierzyc w cuda!!
Anulka no to czekamy oby na dobre wiesci!
 
Sylwi faktycznie nie za ciekawy ten wykresik,
Lilith
mam wykresik tylko jakoś nie umiem wstawić linka.Jest dostępny dla wszystkich na stronie 28dni pod tym loginem anulka777
 
No Anulka wklejam go ale nie chce mi go wyszukac....nie wiem czemu.hmm jakby sie tu odszukac...ale ty moj znalazlas?
 
reklama
Do góry