reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Anulka troszke wiecej wiary!!! wazne ze sie to ba zajmuje lekarz i stara pomoc!glowa do gory!!! trzymamy tu wszystkie kciuki za ciebie!!!
Sylwia dobre nastawienie!
My jak przerwalismy tak jakby staranka , mamy teraz czas dla siebie by sie nim nacieszyc!
testu owul.dzis ani wczoraj nie robilam...a tu bach dzis juz takie bole ze sie poprzytulac nie szlo:(az tak mnie jeszcze nie bolalo...i to jeden jajnik i drugi...ale nic nie bedzie z tego i tak bo sluzik do niczego:(
 
reklama
Witam Was dziewczynki,ale mamy ładna pogodę:-):tak::-D:-) pojechalabym do Zakopca,hmm....
Lilith,Agniesiak łapki zaciśniete :tak::rofl2: fajnie by tak sobie chodzić z brzuszkiem w takie lato,hehe
pozdro
 
Sylwia to dobrze że nie myślisz o tym ze "działasz" pod kątem ciąży.To podobno jeden z elementów który pomaga zajść w ciązę.Ja też pojechałabym gdzieś.Trzymam kciuki by u Ciebie wszystko było OK.
LIlith mnie też czasem pobolewają oba jajniki ale może akurat coś z tego odpuszczenia testów wyjdzie?Ja jakoś do nich nie mogę się przekonać -zresztą biorąc pregnyl nie ma sensu ich robić bo one wykrywają LH czyli gonadotropinę a pregnyl do nich należy.Masz rację mam gina w rekach którego mam wspaniałą opiekę(który gin przyjeżdża do gabinetu w sobotę(dzisiaj właśnie) i niedzielę(tydziń temu) tylko po to by mi zrobić USG ) i chce mi pomóc a nie tylko zarobić.Po dzisiejszym USG wiem że na lewym jajniku niestety został przetrwały pęcherzyk-oby się wchłonął do @.Śluzówka troszkę za mała ale prawy jajnik taki jak po owu z ciałkiem żółtym więc zobaczymy.Do 30dc mam brać duphaston zrobić test przy wątpliwym zrobić betę a przy ujemnym odstawić lek i czekać na @.
 
Anulka to lekarza naprawde pozazdroscic!!!! z czasem wszystko sie ulozy!zobaczysz!szczegolnie ze masz juz wspanialego synka! i jak pisalam czekam na rezultaty! u mnie raczej cykl bez owulacyjny:( choc dzis dostalam przejrzystego sluzu ale juz sie nawet nie ciagnie....a te bole...heh od zawsze je mam a rezultatow brak.
 
Heelloo dziołchy:-)
Anulka,aby się cieszyć z takiego lekarza,to połowa sukcesu do upragnionej fasolinki.Ja niestety ale nie znalazłam pomocy u swojego,3 cykle stracone o on nadal umywa ręce i karze czekać do czerwca na laparo,czyli dodatkowe 2 cykle.
Lilith ja też czekam na owulkę (jesli będzie) ,jestem w 13 dc ale jak pisalam wczesniej , moje jajniki nie wiem czy będą chciały pracować bo zakumplowały się z torbielami (mam nadzieje że na krotko).
Lilith czy oprócz śluzu mierzysz tempkę?badasz szyjkę ? wiem że obserwacja byłaby dokładniejsza i bardziej wiarygodna.

http://28dni.pl/sylwia1980/cykl
 
LILITHtak gina to nie jedna mogłaby mi pozazdrościć z tego co czytam na forach to dziewczyny nie mają takiego szcząścia z ginami jak ja mam przy moim ginie.Gdy tylko do niego trafiłam potraktował mnie -jak on to nazywa-całościowo więc zaraz na początku dzięki niemu(to było 5lat temu)dowiedziałam się ze będą problemy z zajściem w ciążę a po 2latach badań i leków byłam w ciąży a teraz zobaczymy co życie pokaże.Mam do niego zaufanie a to chyba dużo też znaczy.Trzymam kciuki za Twoje staranka.Co do testów owu to jakoś nie mam do nich przekonania a zresztą przy leczeniu gonadotropinami odpadają a ja brałam pregnyl więc on mi ich wynik będzie zaburzał-wolę USG.

sylwia1980 ja mierzę tylko tempkę jakoś tak się nie potrafię zmobilizować do głebszej obserwacji-śluz jak mam płodny to zawsze go zauważę bo jest go doęć dużo a szyjkę to różnie czasem sobie zbadam więc tak do końca to nie mogę powiedzieć zebym się nie obserwowała.
 
reklama
Sylwia badam wszystko , zreszta zobacz wykres.u mnie z nim tragedia ale zaniose go do lekarza i zobaczymy co powie bo jakos w dwoch ostatnich syklach mialam owulacje (badanie ) a co teraz nie?no i ten sluzik.
Ale dziewczyny trzeba byc dobrych mysli!!kiedys napewnos ie uda inaczej byc nie moze!!
 
Do góry