reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

a która testuje w najbliższym czasie ???????????? :happy::tak::-)[/quote]


Ja:) ale obawiam się,że nic z tego nie bedzie:( wczoraj robiłam teścik na próbę. Myslałam,że juz cosik wykryje, ale myliłam sie:( Testuję koniec kwietnia, początek maja..
 
reklama
Ja będę testować koło 10maja ale nie oczekuję ciąży bo po tempce widzę ze z ta owu w tym cyklu coś nie tak.W czwartek idę na USG zobaczyć czy była owu.No to może na teście pokażą się 2kreseczki bo masz takie same zachcianki jak ja gdy doszło do zapłodnienia-nie dopuszczałam myśli do siebie o ciąży a ona już dawała znaki.
Sylwi trzymam kciuki by po operacji już wszystko było OK.
 
ja ciagle testuje ale owulacyjnymi testami i dzis juz 11 dc i zobaczymy.wedlug mnie (ale lekarz mowil ze sie troszke mylilam bo nic nie obserwowalam) owulacje mialam zawsze 12dc a tu nadal egatywne testy.co prawda wczoraj diametrlnie zmienil sie sluzik i szyjka ale mimo wszystko...a temp.skacze mi niesamowicie...

Agniesiak ochotki to masz wspaniale , oby sie utrzymaly! a testu nie rob tak szybko bo czasem dochodzi do samoistnych poronien i potem bedzie ci bardzo smutno...choc sama wiem ze to ciezko tak wytrzymac!

Sylwia a czy torbiele maja cos wspolnego z cystami?ja jak zaszlam w ciaze to gin odkrytl cyste na prawym jajniku ale pow.ze wlasnie ciaza mi to usunie i faktycznie juz nie mam.z zabiegiem nic sie nie martw , tak jak Jarzebinka napisala najwazniejsze ze wykryli i juz w maju idziesz usunac!!! a potem napewno szybciutko zafasolkujesz!!
 
Witam się po pracy,:-):-):-)

oj dziewczyny oby mi to wszysto minęło,bo to czekanie i obawy sa takie przykre.A w ogóle to szkoda mi męża,tak bardzo by chciał juz tulić swoje dzieciątko.

lilith wydaje mi się że cysta i torbiel to jeden ciort tylko są różne odmiany i postacie,a na takie dolegliwości to tylko właśnie zajść w ciąże tak jak Tobie się udało.
Pamiętam jak zaraz po ślubie powiedziałam do męża żebyśmy z dzieckiem poczekali jakieś 2 lata i czasami wydaje mi się że te słowa nabrały magicznego znaczenia.
pozdr
sylwia
 
Wizyta była i na USG wyszło ze pęcherzyk pękł po pregnylu ale na prawym jajniku pęcherzyk urósł do 20mm więc znów pregnyl i jutro jadę sprawdzić czy ten pęcherzyk pękł.Gin przestrzega pprzed ciążą mnogą ale ja jakoś nie wierzę żeby w tym cyklu choć jeden mały człowieczek powstał ze staranek.
 
Anulka główka do gory i więcej wiary:-):tak::-D.rzeczy niemożliwe staja sie możliwe:tak:
a co do pregnylu to nie wiedziałam że można podać druga dawkę,

A mi dokuczają jajniki coraz bardziej,kłucie i tępy ból przeszkadzają najbardziej w pracy.Najwazniejsze to żeby mi się @ nie spóźniła i przyszła na czas.

pozdr i miłego weekendu życzę
 
Sylwia tak zdecydował gin więc też nie wiem czy to dobre -zobaczymy.Wiem że muszę mieć nadzieję ale jakoś ostatnio nie potrafię w sobie jej znaleźć.Mam nadzieję że jajniki dają znać o sobie w słusznej sprawie.Pozdrowionka
 
reklama
powiem Ci Anulka że fizycznie czeka mnie operacja ale psychicznie czuję się na wakacjach bo nie myślę o staraniach,totalnie odpuściłam:-D:-D:-D
oczywiście sexik jak najbardziej:-)hehe
 
Do góry