reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
Witajcie:-) Sylwia1980: ja też prócz folika nic nie zażywam więcej i nic nie robie:-p Myslę,że nie ma na to regóły.. co ma byc, to bedzie. Fasolka bedzie z nami, tylko musimy w to wierzyc:happy:
 
Agniesiak pewnie masz rację,reguły nie ma a ciąża słyszałam wymładza i kobietki pięknieją wręcz,hmm..... a może na odwrótno nie ważne:-D
trzymam kciuki aby Ci się szybko udało :-)
 
Jarzebinka bo ja nie zabardzo jestem w temacie , to ty jeszcze sie ie starasz? rozumiem ze dopiero za jakies 3 miesiace?

miały zacząć się wcześniej, ale niestety mam jakiś problem z wątrobą i jest konieczność przeprowadzenia jeszcze jednego bardziej szczegółowego badania, które zostało wyznaczone dopiero na 10 czerwca, więc musiałam wszystko odłożyć :-( wcześnejsze badanie nie wykazało że coś tam jest, więc muszę zrobić rezonans magnetyczny, najprawdopodobniej mam tylko poprostu niegroźną plamkę - tłuszczaka, ale co do pewności to trzeba na badanie, więc dlatego tak to wygląda :-):tak::-p

ale za Was już teraz zaciskam kciuki ............... :tak::-D:tak:
 
Jarzębina oby to nie było coś poważnego.Najważniejsze abyś miała dobry początek do staranek.Czerwiec już za 2miesiące.
Ja czekam na ciążę od roku i w maju dowiem się czy się udało.
 
ja biore witaminki , kwas foliowy i pije siemie lniane. i nic wiecej,

Jarzebinko no to mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!a czas szybciutko zleci , i oby pozniej raz dwa do pieknego tesciku!!

ja mam dzis lekkiego dola:( pogubilams ie w mierzeniu temp i dotarlo do mnie mimo iz ze sto razy czytalam co i jak to nic a nic nie rozumiem:(
 
Lilith, to pewnie przydałaby się jakaś lektura do poczytania i usystematyzowania zdobytej wiedzy o temce i innych sprawach ..... :tak::-D:tak:

ja już sobie powiedziałam,że pierwsze 3 miesiące odpuszczam mierzenie tempki i inne, tylko na wyczucie :tak::-D:laugh2: jakby nic nie wyszło, to zacznę myśleć i kombinować o jakichś pomocach - wiesiołek czy siemię, i inne ......

miłego dnia i do dzieła kobietki :tak:
 
Witajcie dziewuszki:)
Taki piękny mamy dzień w Przasnyszu,że hej;) Słońce pięknie świeci i przede wszystkim cieplutko jest:)
Nie mogłam dziś jakoś spac, wogóle ostatnimi czasy więrcę sie w nocy niemiłosiernie. Narazie brzusio nie pobolewa:) Ale wiecie na co ja mam ciągle ochotę? Wcinałabym cały czas kanapki z polędwicą z warzywami i ogórkiem kiszonym, polane keczupen (koniecznie pudliszek dla dzieci bo jest pyyyszny:)) Normalnie ten smak kiszonego i słodkiego keczupiku mnie rozbraja:) Pozdrawiam serdecznie!! Miłego poniedziałku!!:)
 
Witaj Agniesiak oby tak dalej z tymi zachciankami a będzie upragniony final:-);-):tak::-D

A ja dalej walczę ze wstrętnymi torbielami:baffled:,wczoraj mialam wizytę u gina i okazało sie że mam juz drugą torbiel,jakiś rodzaj potworniaka,brrrr ....okropnie brzmi :wściekła/y:
Dostalam skierowanie do kliniki na usunięcie i w maju czeka mnie opracja.

ten cykl sobie odpuszczam bo nie ma sensu :-( i w ogole już jestem zmęczona tymi wiadmościami i rozmyślaniem czy będę mogła mieć bobaska czy nie,
ale trzymam za was kciukaski i wasze fasolinki:-):-):-):-):-)


No to do napisania zmykam do pracki:tak:
 
reklama
A ja dalej walczę ze wstrętnymi torbielami:baffled:,wczoraj mialam wizytę u gina i okazało sie że mam juz drugą torbiel,jakiś rodzaj potworniaka,brrrr ....okropnie brzmi :wściekła/y:
Dostalam skierowanie do kliniki na usunięcie i w maju czeka mnie opracja.

Sylwia, będzie dobrze, to chyba troszke lepiej,że wykryli to teraz:tak: usuną, zagoi sie i będziecie mogli spokjnie działać dalej, :tak: i tego się trzymaj, jeszcze będziesz tuliła swoje maleństwo :tak::-D:tak: a bociany już krążą :tak:

a która testuje w najbliższym czasie ???????????? :happy::tak::-)
 
Do góry