reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
Witam..ja za trzy miesiace bede sie starac..to dziwne czy majac regularne miesiaczki jak w zegarku mozna miec pcos??mialam stwierdzona ciaze poronlam a teraz jak bylam na kontrolnych badaniach lekarz powiedzial ze moge miec pcos:(((jestem zalamana...czy bede miala dziecko:((((((zaczynam w to watpic..a z drugiej strony wierze ze sie uda ze to nie jest to i bedzie dobrze w koncu okresy jak w zegarku i obfite....pomocy
 
witam Cie magdaim83,
po pierwsze musisz się uspokoić i nie panikuj jak na razie to sa tylko podejrzenia lekarza,wedlug mnie to za mało musi to być potwierdzone badaniami,
po drugie wiele dziewczyn z pco już ma swoje pociechy,tylko wymaga to leczenia,
na pco składa się wiele czynników tak więc regularny okres go nie wyklucza
ale głowa do góry,będzie dobrze......:-)

a do mnie dzisiaj przyszla ta @ widać mnie lubi...hehe ,teraz tylko wizyta u gina i wszystko sie wyjaśni albo i nie.

pozdr
sylwia
 
Sylwia do mnie tez przyszla ale 12 i dzis mam juz 4 dzien cyklu...ale 4 dni roznicy to nie duzo szczegolnie ze ja mam cykle 26dniowe:)
przyznam ze po tych badaniach i zakupionym sprzecie niemoge sie juz doczekac staranek:) i o dziwo nie mysle o nich pod wzgledem bobasa , tylko akurat przed moja owulacja wkoncu wyjezdza moj kuzyn i czas bedzie tylkooooo dla nas:):)
 
LILITH będę śledzić nasze losy zobaczymy co nam przyniesie ten nowy cykl,:-)
moim ciężkm sprzętem jest termometr ,hehe,nawet się do niego przyzwyczaiłam i polubiłam.
Ja chyba też juz jestem na tym etapie że nie przeżywam juz tak staranek jak kiedyś,godzę się z losem i z tym co Bóg da:-D

pozdrawiam
zmykam dopracki

28dni
 
bo najważniejszy jest spokój i opanowanie :tak::-D:tak: wtedy organizm nie płata nam figla i ....... sukces gwarantowany :tak::-D:tak: to czekamy na te sukcesy

a ja już jestem na półmetku stomatologa i akurat do połowy czerwca zrobię wszystko,( nadrabiam zaległości po pierwszej ciąży i wogóle zaniedbania) a od połowy kwietnia zaczynam ponownie łykać kwas foliowy, czyli właśnie sobie uświadomiłam że już, więc od jutra :tak::-);-)

miłego :rofl2:
 
Jarzebinka bo ja nie zabardzo jestem w temacie , to ty jeszcze sie ie starasz? rozumiem ze dopiero za jakies 3 miesiace?

\Sylwia ja tez nie przezywalam wlasnie juz staranek poki tu nie wrocilam...odrazu to taki objaw to taki i teraz znow sie wyluzowac musialam.tym bardziej jak pisalam te staranka traktuje jak jakby nowe , a i :normalnego: przytulanka sie doczekac nie moge tak jak pisalam.mysle ze wkoncu nam sie uda bo niema co tego tak przezywac:)
 
Hello dziewczynki;-) u mnie juz jest po @ więc staranka juz rozpoczęte :laugh2:
Tym razem nie wyliczam kiedy mam dni płodne ,otóż postanowiłam że w tym miesiącu bardziej lightowo podejdę do tematu i zobaczymy co to wyjdzie:tak:
Pozdrawiam wszystkie staraczki bardzo cieplutko choć za oknem szaruga okropna :blink:
 
reklama
no to powodzenia dziewczyny:-):-):-):-);-):tak::laugh2::-D:blink:

w telewizjii mówią o wyżu narodzin nowych dzieciaczków tak więc nie możemy być gorsze,to do dzieła....:-)

a co do przygotowań do ciąży,to ja oprócz foliku to nic więcej nie zrobiłam czyli jakieś toxo,szczepionki,dentysta,dieta ,ruch, normalnie nic ale ze mnie leń...

pozdrawiam Was
 
Do góry