reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Witam cię Anulka:-),nic się nie martw tu dziewczyny potrafią podnieść na duchu i doradzić,jakby co śmiało wal..hehe
No ja zmykam po mału do pracki liczyć pieniążki:-)28dni
 
reklama
o ho ho i ten wątek się rozwija :tak::-D:tak:

więc i ja witam nowe chętne i oczekujące na sukces II kreseczek !!! :tak::-):tak:

już bociany przyleciały, za chwilę będzie prawdziwa wiosna to i fasolki się posypią, więc nie traccie nadzieji kochane, a wszystko się uda :tak::-D tylko spokój, cierpliwość i duuuuuuuuuuuuuuużo przyjemności a sukces murowany ...... :rofl2:
 
witam się po pracy,
u mnie też @ tuż tuż ale nie mam dzisiaj czasu o tym myśleć:-)
najpierw z dziewczynami po pracy zaliczyłyśmy piwko i kebab a zaraz lecę na kolejne spotkanie ze znajomymi
ale dzien przynajmniej odstresowac się można czego i wam życzę :-):-):-):-)
 
o ho ho i ten wątek się rozwija :tak::-D:tak:

więc i ja witam nowe chętne i oczekujące na sukces II kreseczek !!! :tak::-):tak:

już bociany przyleciały, za chwilę będzie prawdziwa wiosna to i fasolki się posypią, więc nie traccie nadzieji kochane, a wszystko się uda :tak::-D tylko spokój, cierpliwość i duuuuuuuuuuuuuuużo przyjemności a sukces murowany ...... :rofl2:
Jarzębinko nadzieja to podstawa, spokój zresztą też.
Ja również życzę wszytkim starającym II kreseczek na teście ciążowym i to już tej wiosny.:tak:;-):tak:
 
cześć dziewczyny,
u mnie dzis słonko za chmurami ale w sercu jakoś tak milutko i słonecznie:-)
hmm... ciekawe dlaczego? Nastrój przed @ zawsze był do bani a tu jakoś tokoś inaczej,czyba się zaczynamy z @ lubić.hihihihi
LILITH i Marzennix widzę że zaczniemy nowy cykl razem,a może nie... czego wam życzę

28dni
pozdrawiam
 
reklama
Ja też już lada dzień powinnam dostać @, ciekawe? To już nasza czwarta próba. Chciałabym, żeby @ się nie pojawiła! Kacperek przecież mówi tata więc woła brata!!!
Zapraszamy na nasz blog Blog kacperek3 na www.smyki.pl. Zobaczcie jak ten mój mały urwis rośnie!
 

Załączniki

  • DSC01973.JPG
    DSC01973.JPG
    38,7 KB · Wyświetleń: 20
Do góry