reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

:-D:happy2:
dzisiaj czeka wizyta u mojego gina,będzie sprawdzal czy pęchęrzyki ROSNĄŁ,

i jaki efekt wizyty :tak:

Beatka, trzeba być dobrej myśli, a jak słoneczko zaświeci to pomyśl,że to własnie dla was, i będzie dobrze :-):happy2: nie może być inaczej

Medio, jak pisała Beatka, nie łam sie, będzie dobrze albo i jeszcze lepiej, głowa do góry i do działania :-D:happy2:
 
reklama
Teraz mysle o urlopie, w koncu trzeba dac glowie troche luzu, bo od tego myslenia o starankach, juz jestem niezle zakrecona. Pozdrawiam.
 
Beatko jak wyjdzie to po powrocie, bo w marcu nie ma szans, zreszta nawet nie bede probowala. Zrobie sobie w Polsce botox, wiec wole nie ryzykowac, bo w ciazy nie wolno.Ale tak wogole to nie ma szans w marcu na ciaze, bo jade 9 marca, wiec dni plodnych wtedy i tak nie bedzie, a maz dojezdza dopiero za 12 dni, wiec... kwiecien rozpoczyna nowe staranka.
 
cześć dziewczyny
u mnie szkoda gadać i szkoda pisać,rozczarowania sięgają zenitu,po ostatniej wizycie dowiedziałam się i widziałam jak wygląda torbiel na moim jajniku,5cm na 4cm:no:jak wyszłam to sie poplakałam jak bób......
lekarz kazał zrobić CA 125 czy torbiel nie ma cech nowotworowych,wynik wyszedl mi powyżej normy:angry:
chyba nie ma w moim scenariuszu życiowym jeszcze miejsca na dziecko:zawstydzona/y:

pozdr
sylwia
 
cześć dziewczyny
u mnie szkoda gadać i szkoda pisać,rozczarowania sięgają zenitu,po ostatniej wizycie dowiedziałam się i widziałam jak wygląda torbiel na moim jajniku,5cm na 4cm:no:jak wyszłam to sie poplakałam jak bób......
lekarz kazał zrobić CA 125 czy torbiel nie ma cech nowotworowych,wynik wyszedl mi powyżej normy:angry:
chyba nie ma w moim scenariuszu życiowym jeszcze miejsca na dziecko:zawstydzona/y:

pozdr
sylwia

Sylwiu spokojnie, ja też miałam torbiele- tylko że na szyjce macicy, jeden był wielkości śliwki. Dobrze że wszystko w pore wykryłaś, teraz tylko trzeba mieć dobrego lekarza a zobaczysz że wszystko będzie dobrze.
Trzymaj się i bądz dzielna.....;-);-);-)
 
postaram się Beatko,a jak się ich pozbyłaś?bo mi lekarz kazal poczekać do @,i po niej zrobić usg a jeśli nie pęknie w trakcie @ to laparoskopia.
 
Sylwiu nawet nie wiedziałam że mam to świństwo, dopiero jak zaszłam w ciąże. Lekarz powiedział że usunie je po porodzie, jednego urodziłam podczas porodu a 3 lekarz usuwał po porodzie metodą zamrażania czy coś w tym rodzaju. No ale na jajniku to inaczej pewnie usuwają. Ja miałam obfite @ i bardzo długie, po usunięciu polipów, torbieli mam 3-4 dni.
Ale bądz dobrej myśli, to jest torbiel usunie się go i będzie dobrze.
 
reklama
no pożyjemy zobaczymy,za 2 tygodnie @ tak więc moze ten jeden raz pomoże mi i zabierze to z mojego organizmu:baffled:
milego wieczorku życzę:tak:
 
Do góry