reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

Dzien doberek!
Pytanie odnosnie mierzenia temperatury 😊
Niestety nie mogę robić pomiaru o stałych porach. Czy jeśli mierze ją codziennie po przebudzeniu, to pomiar powinien być wiarygodny?
 
reklama
Ej zarzucę topikiem 😊

Na czyj koncert chciałybyście iść? Bądź wasz najlepszy koncert na którym byłyście?
bardzo chciałabym pójść na koncert Metallica.
W zeszłym roku mieliśmy kupione bilety na guns and roses ale niestety nie udało mi się pojechać i był mąż że szwagrem, wysyłali mi filmiki z koncertu ale to nie to samo 😕
 
Czyli jeśli np. wstaje któregoś dnia o 6(jak dziś), a pomiar zwykle wykonuje o 7:30, to zaczekać do tej godziny?
Czy w moim przypadku monitoring temperatury jest bez sensu?
w takim przypadku pomiar dzisiaj nie ma sensu i może zaburzać wykres. Jezeli zdarza Ci się, że musisz wstawać o 6, to myślę, że warto rozważyć od nowego cyklu codzienne mierzenie o 6
 
Co do koncertów, nie ma jakiegoś ulubionego, a na takie które chciała bym iść to Imagine Dragons, Maluma (lubię kręcić dupcią do jego piosenek 🤣), Kwiat Jabłoni. Ten ostatni może nawet i zaliczkę w tym roku, chociaż termin jest dość niekorzystny.

Co do kalorii, ja jestem pewna że sporo kalorii pochłaniam 😋 np dziś na na kolację wjeżdża to ⬇️ tak i wiem, że na nic nie powinnam sie na noc objadać 🙈
ooo ja też Imagine dragons, a Maluma to u nas ostatnio non stop na topie ☺️
 
reklama
Do góry