reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Hej, wracam po przerwie! 🍀 Szykuje się u mnie wreszcie transfer 🙏 Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to 21.04 mogę testować. Trzymam kciuki za wszystkie gwiazdkowe prezenty ❤️
Napiszesz o sobie coś więcej? Jeśli już pisałaś to przepraszam, ale zupełnie Cię nie kojarzę. Ile się staracie, dlaczego decyzja o ivf?
 
Napiszesz o sobie coś więcej? Jeśli już pisałaś to przepraszam, ale zupełnie Cię nie kojarzę. Ile się staracie, dlaczego decyzja o ivf?
Jasne! Byłam w listopadowych kreseczkach, ale się wszystko tak popolątało, że teraz dopiero w kwietniu mam szansę na pierwszy pozytywny test. Jestem Nina 👋🏻 Prawie 30 na karku 🫠 Naszą jedyną szansą na dziecko jest ivf ze względu na słabe nasienie męża po chemioterapii. To dopiero pierwsze podejście, więc statystycznie rzecz biorąc szanse, że się uda nie są zbyt duże, ale wierzę, że może chociaż raz dopisze nam szczęście.
 
Jasne! Byłam w listopadowych kreseczkach, ale się wszystko tak popolątało, że teraz dopiero w kwietniu mam szansę na pierwszy pozytywny test. Jestem Nina 👋🏻 Prawie 30 na karku 🫠 Naszą jedyną szansą na dziecko jest ivf ze względu na słabe nasienie męża po chemioterapii. To dopiero pierwsze podejście, więc statystycznie rzecz biorąc szanse, że się uda nie są zbyt duże, ale wierzę, że może chociaż raz dopisze nam szczęście.
Bardzo mocno trzymam kciuki.
 
reklama
Jestem z wami 👍 Ten cykl na luzie bez stymulacji, USG i lekarzy. Jeśli cykl będzie 30 dniowy jak zawsze to można mnie wpisać na 26.04 😉
 
Do góry