reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w ktorym tygodniu byłyście jak sie dowiedziałyście ze jestescie w ciązy

Ja wiedziałam już ok. 3 tygodnie po zapłodnieniu (tydzień przed @), potwierdził to test, potem drugi-zrobiony tydzień później, a oficjalnie u lekarza 6,5 tygonia
 
reklama
u mnie zaś lekarz już potwierdził, że to zaledwie 3tc a ja byłam przekonana, że to już koło 6 będzie... cóż na USG pęcherzyk był i Fasolka rośnie :)
 
ja poszłam do ginekologa bo tydzień mi się okres spóźniał a okazało się że jestem w 12tc;)niespodzianka jak nie wiem;D okazało się że dostałam o dwa okresy za dużo i dopiero 3 się spóźnił;)
 
reklama
kiedy zrobilam test ( mniej wiecej w dniu spodziewanej miesiaczki) wyszly 2 kreseczki, druga strasznie blada wiec nastepnego dnia zrobilam kolejny i jeszcze mniej czytelny, po kolejnych dwoch dniach poszlam na bete i pokazala 4 tydz- bete robilam 17.12
29.12 mam wizyte u gonka
 
Do góry