reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Dziękuję Wam bardzo Dziewczyny za życzenia ❤️🥹 przy zdmuchiwaniu świeczek będę myślała o Was wszystkich tutaj żeby to nasze wspólne marzenie się spełniło ❤️🌬️🎂

Na prezent urodzinowy zrobiłam sobie wyjazd do Katowic na badania, a co do testowania no to bez zaskoczenia i biało (dziś termin @). Cud się nie wydarzył i czeka nas pauza póki mąż nie wyleczy bakterii i zapalenia prostaty - ale bez smuteczków bo przynajmniej coś wiemy i miejmy nadzieję, że to to nas blokowało i za 2 miesiące będę się mogła zapisywać na mamusie 🥹 w lipcu też czeka nas pierwsza wizyta w klinice więc też liczę na to, że popcha to jakoś sprawę do przodu 🙏🏻
Jeszcze ja, jeszcze ja, wszystkiego co Najlepsze! Spełnienia marzeń! 🎂 🎈
 
reklama
A mam pytanie co do wizyt kwalifikacyjnych w klinice, jeżeli byłyście/jesteście zapisane. Bo mam wizytę na rano, ponieważ od razu badania w dzień wizyty kwalifikacyjnej (posiew bakteriologiczny i nasienie). Ale oboje pracujemy tylko na poranne zmiany i ciężko z urlopem, bo niewiele nam zostało. Czy kojarzycie czy wszystkie kliniki mają tylko na rano, czy macie może przypadki, że przyjmują popołudniu? Wrocław/Poznań
 
A mam pytanie co do wizyt kwalifikacyjnych w klinice, jeżeli byłyście/jesteście zapisane. Bo mam wizytę na rano, ponieważ od razu badania w dzień wizyty kwalifikacyjnej (posiew bakteriologiczny i nasienie). Ale oboje pracujemy tylko na poranne zmiany i ciężko z urlopem, bo niewiele nam zostało. Czy kojarzycie czy wszystkie kliniki mają tylko na rano, czy macie może przypadki, że przyjmują popołudniu? Wrocław/Poznań
Przykładowo Bocian 🤷‍♀️ w Gd 8-18
 
Ja mam zaufanie do tej firmy :) uważam ze nordic oraz biomarine sa najlepsze na rynku. Nordic jest przebadany na zawartość metali ciężkich.
Czy teraz w ciąży też planujesz brać takie dawki wit D czy niższe? Wiesz jaki poziom masz obecnie we krwi? Żaden z lekarzy nie polecał mi brać więcej niż 4000, a potrzebuję szybko podnieść, bo mam we krwi tylko 30.
 
No właśnie problem taki, ze oni na przemian są w szpitalu i na przykład pierwszy monitoring mam umówiony na NFZ, ale z tym doktorem prywatnym, a procedura już będzie pewnie u babeczki z drogi publicznej 😂😂😂 zapytałam mojej kumpeli, która jest ginem i też pracuje w tym szpitalu i ona też nie wie, co robić 😂😂 ale chyba jednak zrobię ten Aromek jednak, pojadę klasycznie i zobaczymy, najwyżej się zmieni w kolejnym cyklu.
To wychodzi na to, że możesz sobie wybrać ;) mój lekarz stymuluje Aromkiem, a odchodzi od stosowania Clo właśnie ze względu na negatywny wpływ na endometrium.
 
reklama
Do góry