reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Właśnie ta koncentracja świeci na czerwono a się nie znam.
A jak byłam na pierwszej wizycie w klinice to lekarz spojrzał na tę wyniki i mówił że mogą być powodem czemu się nie udaje 🤔
no nie wierzę 😱
Przecież to są dobre wyniki.
Koncentracja dwa razy powyżej normy.
Morfologia to samo.
Ruch dobry.

Serio to są dobre wyniki
 

Załączniki

  • 20240627_165759.jpg
    20240627_165759.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 31
Dzwoniłam dopytać o co chodzi. Od dziś są jakieś zmiany w przepisach, że dla mężczyzny skierowania na te badania musi wystawić urolog. Dlatego mężczyzna musi im podać kod skierowania do urologa na NFZ (od internisty na przykład) i później ich urolog dzwoni w ramach teleporady i wystawia potrzebne skierowania. U kobiet bez zmian, na miejscu ginekolog wystawia wszystko.
zmartwiłaś mnie tym... mój mąż nie ma żadnego skierowania i szczerze mówiąc nie chce się z tym bujać. Ale do mnie póki co nikt nie dzwonił.
 
Dziewczyny jakimś cudem mam wyniki KIR po 3 dniach :o pomożecie w interpretacji?

Wykryto haplotyp Bx
Wykryto geny KIR: 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4 deleted, 2DL5 all, 2DL5 (grupa1), 2DS1, 2DS2, 2DS4 (del-22bp), 2DS5, 3DL1, 3DL2, 3DL3, 3DS1, 2DP1, 3DP1 norm.

Nie wykryto genów KIR: 2DL2, 2DL5 (grupa 2), 2DS3, 2DS4 norm, 3DP1 variant.
 
Dzwoniłam dopytać o co chodzi. Od dziś są jakieś zmiany w przepisach, że dla mężczyzny skierowania na te badania musi wystawić urolog. Dlatego mężczyzna musi im podać kod skierowania do urologa na NFZ (od internisty na przykład) i później ich urolog dzwoni w ramach teleporady i wystawia potrzebne skierowania. U kobiet bez zmian, na miejscu ginekolog wystawia wszystko.
Kurcze a miało być tak pięknie.
Do mnie jeszcze nikt nie dzwonił.
A na kiedy macie termin tych badań?
 
reklama
Do góry