reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Zrobiłam dzisiaj test I powiem Wam, że mam trochę zagwozdkę. Test oczywiście biały, ale normalnie widzę "coś". Jak pięć razy obrócę pod różnymi kątami to mignie mi jakiś cień. Dla mnie to nowość bo zwykle to nawet chociaż bardzo bym chciała to nic na tych testach nie widzę. Może to jakaś testowa przebija, może już oszalałam, nie wiem 🤷‍♀️ Ale gdyby było coś, to też jestem trochę przerażona bo to już dosyć późno a takie blade halo by było.. Dzisiaj 14 dzień od pozytywnego testu owulacyjnego i ostatniego seksu (właśnie sobie uświadomiłam, to trochę smutne :p ) I dzień spodziewanej miesiączki.. (między dzisiaj a poniedziałkiem powinnam dostac). Kurde już myślałam, że sobie walnę dzisiaj winko a to najgorsza sytuacja, pewnie nic z tego nie będzie a teraz do okresu będę się ciśnieniować 😔
Ale od pozytywnego testu co był pik? Bo jeśli tak to może poczekaj te 48h i zrob znowu:)
 
reklama
reklama
Do góry