reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Dziewczyny a w jakim celu bierzecie dupka?

Ja mam rzadko owulację więc w tym cyklu mam zalecenie by wziąć od 16dc przez 10 dni, co może skróci cykl i nie będzie on trwał jak poprzedni 47 długich dni. A w tym lipcowym chcemy pełną stymulację z wyżej wymienionego powodu zrobić - czyli najpierw aromek na wzrost pęcherzyka, potem w odpowiednim momencie ovi na pęknięcie i potem znowu dupek - i jak ciąży nie będzie to odstawiamy, żeby okres był w miarę normalnie
 
Bo ja też mam brać, ale luteinę, no i gdzieś wyczytałam, że ona może zblokować owulacje... Mam brać od 16dc a w moich naturalnych cyklach około 16dc jest właśnie owulacja. W tym cyklu nie wzięłam, zobaczę, jak mi do 33-35dc nie przyjdzie okres i nie będzie ciąży, to wtedy wezmę...
 
Bo ja też mam brać, ale luteinę, no i gdzieś wyczytałam, że ona może zblokować owulacje... Mam brać od 16dc a w moich naturalnych cyklach około 16dc jest właśnie owulacja. W tym cyklu nie wzięłam, zobaczę, jak mi do 33-35dc nie przyjdzie okres i nie będzie ciąży, to wtedy wezmę...

Mi lekarz powiedział, że owszem może ale przy małych dawkach nie powinna blokować
 
Bo ja też mam brać, ale luteinę, no i gdzieś wyczytałam, że ona może zblokować owulacje... Mam brać od 16dc a w moich naturalnych cyklach około 16dc jest właśnie owulacja. W tym cyklu nie wzięłam, zobaczę, jak mi do 33-35dc nie przyjdzie okres i nie będzie ciąży, to wtedy wezmę...
mi też kazał od 16 ale jak zauważa że owu się opóźnia to zaczekać i brać dwa dni po
 
Ja też mam doła a u mnie okres okoloowulacyjny..dowiedziałam się że kuzyn narzeczonego upośledzony i jego dziewczyna też niepełnosprawna zostali rodzicami..i ja się zastanawiam co jest kurde z nami nie tak...
 
reklama
Mi jeszcze okres nie przyszedl, a na tescie jak zrobie zeza to cien cienia ( albo moja wyobrażnia).... Kolejny zrobie dopiero we wtorek o ile do tego czasu sie nie rozkręci @
 

Załączniki

  • 2312e943-c8d0-4293-9beb-3f98acea9b3c.jpg
    2312e943-c8d0-4293-9beb-3f98acea9b3c.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 115
Do góry