reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
93B36CA4-E576-468B-8B22-45F02EA7D144.jpeg

Dziś z rana owulacyjny taki - będę jeszcze powtarzać wieczorem po pracy. Jak myślicie pozytywny negatywny bo dla mnie na żywo kreski są identyczne .
 
Zobacz załącznik 1408729
Dziś z rana owulacyjny taki - będę jeszcze powtarzać wieczorem po pracy. Jak myślicie pozytywny negatywny bo dla mnie na żywo kreski są identyczne .
Jeśli domowe labolatorium, to ja taki jeszcze uważam za negatywny, tam się bardzo dobrze kreski wybarwiaja, ale wiadomo każdy tez ma inny poziom tego, ja bym sprawdzała jeszcze po południu :)
 
Gratki :) a który dzisiaj dpo?
no i to jest właśnie wielka niewiadoma, bo testy owulacyjne w tym cyklu w ogóle mi nie wychodziły, więc myślałam że cykl bez owulacji, do tego byłam na 4 dni na wypadzie w Hiszpanii bez starego i właśnie wtedy wychodziła mi owu wg. Kalendarzyka, więc tam już olałam testowanie bo i tak nic by to nie zmieniło. Ale planowano okres miałabym dostać wczoraj/dzisiaj a faza lutealna u mnie ok.12 dni więc można przyjąć że 11dpo dopiero pozytyw
 
no i to jest właśnie wielka niewiadoma, bo testy owulacyjne w tym cyklu w ogóle mi nie wychodziły, więc myślałam że cykl bez owulacji, do tego byłam na 4 dni na wypadzie w Hiszpanii bez starego i właśnie wtedy wychodziła mi owu wg. Kalendarzyka, więc tam już olałam testowanie bo i tak nic by to nie zmieniło. Ale planowano okres miałabym dostać wczoraj/dzisiaj a faza lutealna u mnie ok.12 dni więc można przyjąć że 11dpo dopiero pozytyw
Dopytuje tak żeby się pocieszyć 😅 u mnie 9 dpo i biało :( okres ma być w sobotę/niedzielę, ale już zaczął mi się taki najbardziej dla mnie typowy objaw bliskiego okresu.. więc nie jestem zbyt pozytywnie nastawiona :p a szkoda, bo owu wyglądała książkowo jak nigdy pod względem śluzu (którego ostatnio prawie nie miałam)..
 
A ja nie wiem co myśleć o moim plamieniu. Wczoraj były ślady krwi w śluzie na papierze, podpaska czysta, a dzisiaj tylko brązowy śluz bez świeżej krwi i jak na razie mniej niż wczoraj🙈brzuch przestał boleć jak na okres tylko kłuje mnie jajnik
 
Brzmi obiecująco 😊 który dzień po owu?
No właśnie 12😪 na tym etapie już więcej strachu i niepewności bym miała niż radości..
Co prawda owu wyliczam tylko na podstawie testów, więc daje sobie 1 dzień błędu, krew była wczoraj więc teoretycznie może to by wczoraj był 10 dpo a nie 11🤔
Ale dobra wracam na ziemię bo już się nakręciłam znowu, a pewnie zaraz lunie okres na mnie😄
 
reklama
U mnie też się robi coraz bardziej dziwnie. Przez te pół roku starań już sobie sporo rzeczy wkręcałam, ale tylu symptomów na raz jeszcze nie miałam - przez 4 dni bolał mnie brzuch jak na okres (zaczęło się już w 5 dpo), dziś przestał bolec brzuch za to od wczoraj towarzyszą mi kłucia prawego jajnika (owu było z lewego). Te kłucia czasem są lekkie, a czasem jak takie dźgnięcia nożem. Bolą mnie piersi po bokach. Wczoraj mój partner zwrócił mi grzecznie na coś uwagę a ja wybuchlam płaczem jak mała dziewczynka 🙈
Nie wiem już sama… test domowy może jeszcze wyjść negatywny, więc może pójdę na betę bo to zaczyna być coraz bardziej owiane chorobą psychiczną 😂
 
Do góry