reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

A to ona nie przyjmuje w hipokratesie? Bo tak mi w Google wyszło xD
Miałam tylko tsh i ft3 robione kiedyś
Ona przyjmuje na Sikorskiego 1 obok szpitala w takie przychodni ale czy to Hipokrates to nienwiem pierwsze słyszę 🤣🤣🤣 to ciekawe czy rodziny Ci przepisze skierowanie może akurat. U mnie moja rodzinną pierw badania potem usg tarczycy i dopiero skierowanie ale co lekarz to inaczej☺
 
reklama
Dziewczyny, u mnie wyszedł chyba cień cienia 😯 dzisiaj powinnam dostać okres, od wczoraj czuje jakby nadchodził ale nic się nie dzieje. Pomyślałam że zrobię tak dla pewności jeszcze jeden test po południu i coś przebija! Nie wiem czy widać na zdjęciu, powiedzcie- widzicie coś? Jutro rano zrobię jeszcze jeden i lecę na betę.. Nie chce mi się wierzyć w to
 

Załączniki

  • d1a86c28-491c-4629-86ee-88f8c6e2ce93.jpg
    d1a86c28-491c-4629-86ee-88f8c6e2ce93.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 151
Ona przyjmuje na Sikorskiego 1 obok szpitala w takie przychodni ale czy to Hipokrates to nienwiem pierwsze słyszę 🤣🤣🤣 to ciekawe czy rodziny Ci przepisze skierowanie może akurat. U mnie moja rodzinną pierw badania potem usg tarczycy i dopiero skierowanie ale co lekarz to inaczej☺
Tak to Hipokrates 😄 tam też mam rodzinną. Moja rodzinna jest zawsze chętna na wypisywanie wszystkich skierowań co chcę więc liczę że się zgodzi😊 dam ci znać jutro😄
 
Dziewczyny, u mnie wyszedł chyba cień cienia 😯 dzisiaj powinnam dostać okres, od wczoraj czuje jakby nadchodził ale nic się nie dzieje. Pomyślałam że zrobię tak dla pewności jeszcze jeden test po południu i coś przebija! Nie wiem czy widać na zdjęciu, powiedzcie- widzicie coś? Jutro rano zrobię jeszcze jeden i lecę na betę.. Nie chce mi się wierzyć w to
Jakiś 👻 chyba jest😄 a może zdejmij szkiełko i zrób zdjęcie 😄

W końcu któraś z nas musi być w ciąży w tym cyklu!
 
Dziewczyny, u mnie wyszedł chyba cień cienia 😯 dzisiaj powinnam dostać okres, od wczoraj czuje jakby nadchodził ale nic się nie dzieje. Pomyślałam że zrobię tak dla pewności jeszcze jeden test po południu i coś przebija! Nie wiem czy widać na zdjęciu, powiedzcie- widzicie coś? Jutro rano zrobię jeszcze jeden i lecę na betę.. Nie chce mi się wierzyć w to
Mi tez tak się wydaje aczkolwiek popołudniowych mocz bardzo rozcieńczony upewnij się rano najlepiej o 10mlu☺ a ten jakiej czułości?
 
Dziewczyny, u mnie wyszedł chyba cień cienia 😯 dzisiaj powinnam dostać okres, od wczoraj czuje jakby nadchodził ale nic się nie dzieje. Pomyślałam że zrobię tak dla pewności jeszcze jeden test po południu i coś przebija! Nie wiem czy widać na zdjęciu, powiedzcie- widzicie coś? Jutro rano zrobię jeszcze jeden i lecę na betę.. Nie chce mi się wierzyć w to
powtórz jutro rano test z nierozcieńczonego moczu.
Ja cień cienia widzę, wiem też jak ciężko jest zrobić zdjęcie tak żeby się nic nie odbijało w szybce.
Trzymam kciuki ❤️
 
to właśnie 10mlu, przysięgam że na żywo o wiele lepiej widać 😂 moje trzęsące się ręce pewnie też nie pomagają 😆 Jutro dam wam znać, trzymajcie kciuki ❤️
Ja tych z szybką nie lubię, bo zawsze jakieś refleksy mi się odbijają i mnie denerwują :p inna sprawa, że u mnie nie ma nigdy co oglądać 😂 a za betkę trzymam kciuki :) 😍
 
reklama
Dziewczyny, u mnie wyszedł chyba cień cienia 😯 dzisiaj powinnam dostać okres, od wczoraj czuje jakby nadchodził ale nic się nie dzieje. Pomyślałam że zrobię tak dla pewności jeszcze jeden test po południu i coś przebija! Nie wiem czy widać na zdjęciu, powiedzcie- widzicie coś? Jutro rano zrobię jeszcze jeden i lecę na betę.. Nie chce mi się wierzyć w to
Zdecydowanie widać ☺️
 
Do góry