reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
I chciałabym coś o tym nigdy tak nie miałam i wkręcaniu sobie ;)
Na początku tego roku mimo, że byłam na tabletkach antykoncepcyjnych, ale jeszcze miałam świra po CP to cały czas obserwowałam swój organizm. I mimo braku owu, potwierdzonej monitoringiem to cały czas odczuwałam normalne bóle "owulacyjne". Ostatni cykl, który już był bez anty i trwał 47 dni w ogóle nie skupiałam się na owu tzn. owszem mierzyłam temperaturę ale tak bez szału, nie starliśmy się, w ogóle jest mało seksu bo ja się boję ciąży (nie mogę zajść ze względu na metotreksat) i wiecie, że nie miałam żadnych bóli? Totalnie nic, nie kojarzę nawet za bardzo śluzu płodnego itd. a po przeanalizowaniu temperatur raczej owu była. Nie był to cykl bezowulacyjny.
Ale za to żeby się skupić na czymś innym to zrobiłam sobie krzywą cukrzycową i insulinową, które wyszły mi źle (dodam, że od mniej więcej 3 lat jestem szczupła, aktywna itd). Na innym forum zostałam zapytana o to jak się czuję po węglowodanowym posiłku no to piszę, że dobrze, że nigdy się nie skupiałam na tym, ale wydaje mi się że jest okej. No i wczoraj miałam dzień w którym zjadłam mega dużo i niezdrowo, potem trening i tak mnie później zmogło jak nigdy xD także podświadomość działa w każdej dziedzinie :D
Właśnie zastanawiałam się czy mi tak bardzo libido spadło po CP czy to strach przed ciąża powoduje że seks jest raz na tydzień 😭😭😭 maskara, nawet stary mowi ze cos jest nie halo a ja się serio boje ... może w sierpniu wuluzuje bo już będzie blizej niż dalej do starań.
 
Właśnie zastanawiałam się czy mi tak bardzo libido spadło po CP czy to strach przed ciąża powoduje że seks jest raz na tydzień 😭😭😭 maskara, nawet stary mowi ze cos jest nie halo a ja się serio boje ... może w sierpniu wuluzuje bo już będzie blizej niż dalej do starań.
Mój stary to ostatnio do mnie mówi że skoro nie było owulacji w tym cyklu to po co się starać? Mówię mu że sex dla mnie jest dla przyjemności a on mówi że teraz to on tylko w owulację bo już jest stary i musi oszczędzać pałke 🤣
 
20220606_055543.jpg

Jedyna druga kreska jakiej się mogłam dziś spodziewać 🤭dzisiaj 30 dc przy cyklach 30-31 dni także chyba powinno już coś wyjść 😔
 
Właśnie zastanawiałam się czy mi tak bardzo libido spadło po CP czy to strach przed ciąża powoduje że seks jest raz na tydzień 😭😭😭 maskara, nawet stary mowi ze cos jest nie halo a ja się serio boje ... może w sierpniu wuluzuje bo już będzie blizej niż dalej do starań.
Kurczę mam dokładnie to samo z tym że ja nie mam lęku, ale nie wiem co się dzieje. Wczoraj mieliśmy się przytulać, a zawsze coś, a to dzieci jeszcze nie śpią, a to stp pytań, że zanim poszli spać to same oczy mi się zamknęły. 😒😒😒
 
reklama
Do góry