reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Dziewczyny mam pytanie bo jestem świeża w tych tematach… kiedy najwcześniej jest sens robić laboratoryjne Bhcg?

W teorii do implantacji dochodzi po między 6-12 dni po owulacji. Do tego organizm potrzebuje jakiś 48h na wytworzenie większej bety. Oficjalnie więc 8-14 dni po owulacji powinno coś wyjść - i to już pytanie dla Ciebie czy chcesz się kuć 8dpo i jak nic nie wyjdzie to spróbować za kolejne dni, czy chcesz mieć pewność ;) no to wtedy beta 14dpo

Są też badania które mówią, że późna implantacja źle rokuje więc ja np. oczekuję pozytywnej max. 12dpo
 
reklama
Ja kreski widzę tylko na testach owulacyjnych . Jedno z wczoraj drugie z dziś . Kreska już wyraźniejsza ale to chyba jeszcze nie pik .
BF51E72D-E970-47FD-A821-341EC4650E07.jpeg
CF8C3166-C431-4EEF-8B2B-39B350EDE437.jpeg
 
Poproszę o wpisanie mnie na 9.06. Jestem dziś 11 dzień po inseminacji, zrobiłam pinka- biel vizira i raczej tak pozostanie...
 
jeszcze sporo brakuje do piku. Ja od takiej kreski to mogę mieć i za 10 dni 😂
Dla mnie testy owulacyjne to nowość bo wcześniej ich nie próbowałam - mam krótkie cykle więc liczę na to, że u mnie to 10 dni nie będzie . Mam cichą nadzieję że jednak owulacja bd przed weekendem bo później wyjeżdżam i byłaby lipa ze starań w tym miesiącu
 
Dziewczynki kochane, czy to możliwe żeby tydzień po owulacji pojawił się śluz płodny? Pierwszy raz coś takiego widzę i jestem mega zaskoczona… to raczej nie żadna infekcja, zapachu, jakiegokolwiek swędzenia brak… zaczynam głupieć xD wkręcanie sobie objawów ciążowych przed @ nie jest mi obce, ale ten śluz to jakiś kosmos dzisiaj xD
 
reklama
Dziewczynki kochane, czy to możliwe żeby tydzień po owulacji pojawił się śluz płodny? Pierwszy raz coś takiego widzę i jestem mega zaskoczona… to raczej nie żadna infekcja, zapachu, jakiegokolwiek swędzenia brak… zaczynam głupieć xD wkręcanie sobie objawów ciążowych przed @ nie jest mi obce, ale ten śluz to jakiś kosmos dzisiaj xD
ja mam to samo, dziś mam 24 dc. 10 dni temu jak bylam u gina to stwierdzil, ze owu za 2/3 dni także w teorii dzis 7/8 dpo i tez mam taki sluz. Do ,owu" bralam wiesiolka pierwszy raz wiec moze to on...
 
Do góry