reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

aha jeszcze dodam ze USG 3D nie jest grozne dla dziecka . Tylko dopller powinno sie robic okolo 30 sekund .
 
reklama
irtasia: bardzo fajowe te fotki :laugh2: Mam nadzieję że jak ja w końcu pójdę na to wyczekane 3D to mój dzidziolek nie wypnie się na mnie pupą i też coś zobaczę ;-)
 
Joasiek o to nie musisz sie martwic ze pupa sie wypnie 3D idzie robic z roznych stron . Tylko co moge dodac zeby zebys sie nieprzemeczala ani nie biegla przed USG bo moja kolezanka tylko podbiegla do autobusu i lekarz przez lozysko nie mogl sie dostac i nic nie widzial dobrze , musiala odczekac pozniej 2 godziny i dopiero mogla isc ogladac swoja dzidzie
;-)
 
reklama
;-) Dzieki za gratulacje . 9 pazdziernika mam termin i mam nadzieje ze z dziewczynki chlopczyk sie nie zrobi . No i kolejnego zdjecia sie nie umie doczekac 3D. A za pare tygodni bede miala plyte z nagranymi filmikami od 10 tc. Juz sie nie umie doczekac
:tak:
 
Do góry