reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

no to nasza dzidzia w 19 tyg
_630030_n.jpg
 
reklama
Ja USG 3D mam robione od 10 tygodnia ciazy co 3 tygodnie lekarz mi drukuje zdjecia i robi filmiki przed koncem porodu go dostane a dopplerowskie badanie robil mi w 18 tygodniu.
 
irtasia ale Ci zazdroszcze tego usg 3d co 3 tygodnie ale nie wiem czy sama nei bałabym się tak często robić :confused: Pokaż koniecznie jakieś ładne ujęcia! Ja się wybieram na takie usg za 2 tygodnie i jestem ciekawa ile zobaczę, nie mogę się już doczekać :happy: Żeby wkleić zdjątko kliknij najpierw "Odpowiedz" to które jest po lewej stronie na różowym tle, pod ostatnim postem. I pod okienkiem pisania wiadomości masz Dodatkowe opcje, a w nich Zarządzaj załącznikami, tam dodajesz fotkę ;-) Nie wiem tylko do jakiej wielkości mogą być załączniki, pewnie jest jakieś ograniczenie :confused:
 
irtasia wejdz na forum glowne ciaza porod polog i tam jest watek jak wstawiac zdjecie :-) mam nadzieje ze niedlugo bedziemy mogly podziwiac twoja dzidzie :tak:
 
Slyszalam,ze na tym krakowskim jest ok.Moglabys mi dac jakiegos linka do tej przychodni?Musze sie dwoiedziec w tej mojej pobliskiej czy nagrywaja i robia zdjecia:-) .Jesli nie,to pojade na to Krakowskie Przedm.
Aha,i jak dzwonilam do przychodni,to powiedzieli mi,ze najlepiej byc w 22-25 tygodniu.ja chyba popedze juz w 22,bo nie moge sie doczekac;-) :tak:
 
reklama
Do góry