reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

agusia9915 to Twoja mała nie wygląda wcale na taką mala :tak::-D
Spokojnie mogłabyś ją teraz już urodzić, taka duża :-D Ale może teraz trochę przystopuje z wagą..nie martw sie :tak:
 
reklama
buu.. a ja mam wizytę dopiero 17 stycznia a chciałabym wiedziec już teraz co u małej...
na dodatek nie wiem czy dam radę jeszcze na tą wizyte wytrzymać...:dry:
 
sawa13 ja wizyte mam tez dopiero 12 stycznia i to po calym miesiacu!!!wiec doczekac tez sie nie moge na maxa....mam schize odliczania dni do tej wizyty... no to pobuczmy razem...buu;-) ...
a wytrzymac wytrzymasz a jak nie to bedziesz miec dzidzie na zywo, wiec nie martw sie!
 
ja tez miałam tak wizyte ale wczoraj w szpitalu kazali mi sie zgłosic za dwa dni do swojego gina jak antybiotyk zacznie działac na infekcje ktora wczoraj złapałam
a dostałąm skierowanie do szpitala bo;
mam
opuchniete stopy znacznie
białko w moczu
za duzo krwinek białych
i cisnienie 160-90-120 puls
co kwalifikuje sie jako gestaza czyli zatrucie ciazowe


nie wiem czy ktoras pamieta jak opisywałam dolegliwosci jakie juz miałam w tej ciazy i mowiłam ze tylko omineło mnie zatrucie ciazowe no i wykrakałam
 
też w poniedziałek zrobie sobie badania moczu i krwi, te podstawowe i to już chyba ostatni raz...:tak:
susumali no to pobuczmy:tak: :-p ja czekam tylko do przyszłej niedzieli bo skoncze 37 tydzień i mogę rodzic...:dry:
 
ja rowniez na poniedzialek mam zaplanowany ostatni mocz i morfologie :tak:

to znaczy ze wielkimi krokami dziewczynki zblizamy sie do..... PORODU!!:-)
 
reklama
ja tez w czwartek zrobilam ostatnie badania moczu i morfologii a w poniedzialek ide na kontrole zobaczymy jakie beda wyniki;-)
 
Do góry