reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG Naszych maleństw...

Efilo Zośka zuch dziewczyna! Już w gotowości, zwrócona w odpowiednią stronę żeby niczego ciekawego nie przegapić! :-D

No mam nadzieję że od czasu do czasu przegapi ;-) :-D :laugh2: :-D

Niestety zdjątka mam techniczne - pomiar serduszka, nerek itd. Ale mam CD z badaniem - jak tylko uda mi się zrobić jakieś zrzutki to wkleję - niestety buziuni chyba nie uświadczę. A przynajmniej nic superaśnego.

Izka - śliczne zdjątka. Super że wszystko już ok.
 
reklama
a tu jest fotka "pupki" mojej malej coreczki. Mam nadzieje ze bedziecie wiedziec jak patrzec:-D ale wyglada tak samo jak twoje zdjecie Izka tylko troszke z bardziej daleka..
 
Hehe, Monia-dziewczynka jak sie patrzy :-) Wlasnie zauwazylam ze masz ten sam termin co ja-16.06 :-) Ciekawe ktora bedzie pierwsza :-)
Efilo-dzieki, tak teraz juz zyje w wiekszym relaksie na poczatku bywalo ciezko.
 
Izka a nie wiedzialam ze mialas problemy z ciaza. To wlasnie chodzilo o ta pepowine? Nic nie wiem na ten temat, jak mozesz napisz.
 
reklama
Do góry