reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

Fantazja - nic się nie martw - jeszcze ma czasu a czasu. A jakby się nie dała namówić na wiszenie głową w dół to zawsze mogą ją wyjąć. U nas takie ułożenie jest wskazaniem do cesarki. Nie ma już porodów pośladkowych - pewnie ze względu na stawy biodrowe maluszka.
Najważniejsze że jest zdrowa i sobie grzecznie rośnie. Zuch dziewczyna.
 
reklama
Dziewczyny jak często chodzicie teraz do gina czy już co 2 tygodnie? Od którego tygodnia ciąży chodzi się co 2 tygodnie? Ja jutro idę na wizytę więc pewnie się dowiem kiedy mam przyjść następnym razem, ale jestem ciekawa jak wy chodzicie.
 
Ja od poprzedniej wizyty juz co trzy tygodnie, a po 34tc co tydzien na samo KTG ,ale jak dobrze pójdzie to moze jeszcze ze dwa razy polece
 
no u mnie też by tak wyszło:tak: bo mam wizytę na 2go maja, a nawet jak będzie co 2 tyg, to zdążę pójść 2-3 razy (chyba, że w 9tym m-cu co tydzień:eek: )
 
Ja mam w 8-mym miesiacu chodzic co 2 tygodnie a w 9-tym co tydzien. Ale moja siostra rodzi w Trojmiescie i jest zapisana na ostatnia wizyte na poczatku 9-tego bo potem jej lekarz nie ma czasu...:baffled: :szok:
 
chyba?? jak dla mnie to co najmniej porąbane:baffled: no ale faktycznie lepiej na głos nie komentować, po co ma się dziewczyna jeszcze bardziej stresować
 
reklama
To nie tylko porąbane ale i niebezpieczne! Zastanów się, ale może lepiej jej to delikatnie uświadomić i niech sama zdecyduje czy nie wymusi na nim normalnego traktowania...
 
Do góry