reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG Naszych maleństw...

witam
właśnie zaczął mi sie 17 tydz. juz czuje ruchy dzidziusia. Fika sobie dosyć często :)
dołączam fotke z 1 usg ktore było zrobione w 12 tyg ciąży.
pzdr serdecznie wszystkie czerwcówki
Dorota
 
reklama
no i w końcu stało się :-D :-D :-D :-D odbyło się USG!!! Nie załączę zdjęcia bo nie mam jeszce skana ale wam opowiem, bo to cudne przeżycie było.
Widzieliśmy z Kotem wszystko- kręgosłup, żeberka, bijące serduszko, rączki- to było świetne- Pani doktor do nas mówi "patrzcie co on robi!liczy paluszki" My patrzymy,a faktycznie tak się tymi rączkami bawił że wyglądało jakby na palcach liczył. Bardzo ten nasz Ziomal ruchliwy, tak bardzo że chyba wcale nie chce tego jeszcze czuc bo biedna ja będę, oj biedna...Wiercił się starszliwie :tak: :tak: :tak: Na koniec zrobiliśmy mu zdjęcie z kciukiem w buzi:)
Według USG jest tylko 5 dni starszy patrząc po rozmiarze czaszki, po rozmiarze uda jest dokładnie w tym wieku co na suwaczku. Łożysko przyklejone z tyłu więc wszystko ok:)
Pani doktor niestety patrzac na usg nie była w stanie stwierdzic co z tą moją nieszczęsną szyjką, ale dowiemy sie na początku stycznia. Na razie oboje z Kotem zachwyceni jesteśmy cudem życia co to we mnie rośnie . Buziaki dziewczęta:)
 
Sorga to wspaniale!!! Mały matematyk Wam rośnie? ;-)
Chcecie znać płeć? Coś było już widać?
No i czekam na zdjęcia :-)
 
chcemy znać pleć Esiu:) znaczy Kot chce znać a mnie tam wsio równo :) Nie wiem czy było płeć widac bo tacy byliśmy zafascynowani że nie spytaliśmy :tak:
 
Pewnie gdyby było widać, dok by powiedział - a przynajmniej spytał, czy chcecie wiedzieć.
Ja mam wizytę 3 stycznia i fajnie, gdyby było już widać płeć z większą pewnością niż poprzednio (3% ;-) )
 
reklama
Sorga, nareszcie!! Ale super. Gratki wielkie udanego usg.

Co do rozmiaru czaszki - w 99% wychodzi większy (znaczy starszy) niż wiek z OM przy reszcie pomiarów oscylujących wokół OM. Mnie lekarz o tym uprzedził zanim zmierzył więc wiedziałam że nie ściemnia I(też mi wyszło jakieś 4-5 dni do przodu). Zastanawiam się tylko dlaczego, skoro tak faktycznie jest, nie zmienią tych norm:confused:
 
Do góry