reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
ciesze sie ;-)
Jas jak sie urodzil to mial 3230g - jak dlam nie w sam raz :tak::tak::tak: Potem zaczal przybierac jak szalony - ze wzrostem i waga jest w gornych centylach na siatkach centylowych - moj M jest taki wielki wiec wiaodm oze ma po kim dziedziczyc...
Drugi pewnie tez tak bedzie szybko rosl, ale wage urodzeniowa niech ma taka srednia jak brat :tak:
 
Nasza córeczka w 36t 2 d waży 2740 - to podobno prawidłowa waga - olbrzymkiem też nie jest - ale to dobrze:tak:.... Już tuż tuż...:-D:-)
 
ciesze sie ;-)
Jas jak sie urodzil to mial 3230g - jak dlam nie w sam raz :tak::tak::tak: Potem zaczal przybierac jak szalony - ze wzrostem i waga jest w gornych centylach na siatkach centylowych - moj M jest taki wielki wiec wiaodm oze ma po kim dziedziczyc...
Drugi pewnie tez tak bedzie szybko rosl, ale wage urodzeniowa niech ma taka srednia jak brat :tak:

A u mnie bylo doklanie odwrotnie Pat urodzil sie 4150g i potem byl chudziutki, ale bardzo dlugi.... wzrost w gornych centylach ale waga zawsze poniezj 50-ego.
 
Mój Igorek też urodził się z wagą 4150 i 59 cm, był takim cudakiem na oddziale, a teraz jest zawsze najmniejszy wsród rówieśników:tak:
 
Hej dziewczyny ogólnie martwię się po wczorajszej wizycie u gin.
Badanie biometryczne płodu z 33 t.c.
BPD-8,1
HC-30,7
AC-28,8
FL-6,6

Badanie w 36 t.c. (wczoraj)
BPD-8,3
HC-30,9
AC-30,3
FL-7,0

Widzę że właściwie głóka nie urosła. Wcześniej przyrost był ok. 4-5mm na 4 tygodnie a tu przyrost ledwie 0,2mm. Martwię się że główka nic nie urosła przez 3 tygodnie.:-(
 
reklama
Hej dziewczyny ogólnie martwię się po wczorajszej wizycie u gin.
Badanie biometryczne płodu z 33 t.c.
BPD-8,1
HC-30,7
AC-28,8
FL-6,6

Badanie w 36 t.c. (wczoraj)
BPD-8,3
HC-30,9
AC-30,3
FL-7,0

Widzę że właściwie głóka nie urosła. Wcześniej przyrost był ok. 4-5mm na 4 tygodnie a tu przyrost ledwie 0,2mm. Martwię się że główka nic nie urosła przez 3 tygodnie.:-(


Ja myślę że nie ma się czym martwić, zresztą jak lekarz nic nie mówil:blink: a w razie czego moglabyś zadzwonić do niego i spytać:tak:



mój w 33 tyg. w ogóle jakąś małą główkę ma i dł. nogi :baffled:

BPD-8,25
HC-29,82
AC-30,09
FL-6,66
 
Do góry