reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Gin. nic nie powiedział tylko kazał za 2 tyg przyjść. W poprzednie wymiary nie spojrzał tylko mnie zapytał ale ja nie pamiętałam. Dopiero w domu prześledziłam i widzę. No i się martwię.
 
reklama
Gin. nic nie powiedział tylko kazał za 2 tyg przyjść. W poprzednie wymiary nie spojrzał tylko mnie zapytał ale ja nie pamiętałam. Dopiero w domu prześledziłam i widzę. No i się martwię.


wytrzymaj te 2 tyg. i się nie denerwuj;-) , wszystko będzie ok, a nerwy niepotrzebnie szkodzą:no:
na wizycie sie wszystkiego dowiesz , więc spokojne poczekaj:tak:
 
Dzięki :). Wszystko rośnie a główka nie. Cociaż patrze na siebie i męża to niemamy jakiś powalająco dużych mózgownic :no:
 
no to moj Adas ma glowe wieksza nzi reszta... O kilak dni wprawdzie ale zawsze...:baffled:
Jas jak sie urodzi lto mial obwod taki typowy (34cm) ale potem bardzo szybko mu rosla - nawet bylismy na USG zeb yskontrolowac czy wszystko jest ok, bo szybko wyszedl poza siatke centylowa... :szok:

jak lekarz nic nie mowil to mysle zen ie ma co sie martwic na zapas :tak:
 
Agniesiak - glowka jzu tak nie rosnie w ostatnich tygodniach wiec spoko.
Jak na moj gust to Ty masz w sam raz - zymiar glowki i brzuszka powinien byc jak najbardziej zblizony, ale zwykel glowka jest wieksza o kilak centymetrow i to tez jest ok :tak:
 
reklama
U Dawidka na USG wychodziło, ze będzie ważył 4600!! Masakra i kazali mi rodzić SN, a okazało się, że synek miał 4000 g 55 cm, a główka bodajże 33 cm :)

Teraz córeczka jeśli się urodzi w terminie powinna mniej więcej ważyć 3800 gram, jeśli później lub wcześniej lekarz mówił aby se odjąć 250 gram na tydzień :)
 
Do góry