reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

To jeszcze ja się pochwalę. Wczorajsze usg (32/33 tydzień) - wszystko jest ok z małą. Wymiar dwuciemieniowy 84mm, obwód główki 298mm, obwód brzuszka 262mm, długość kości udowej 61mm. Masa ok. 1850g (podobno prawidłowa). Profil biofizyczny 8/8 punktów (ruchy, napięcie mięśniowe,oddech,objętość płynu owodniowego). Co do wagi to pan dr powiedział, że nie da się określić wagi urodzeniowej, bo się nie zna dokładnej daty urodzenia, a dwa tygodnie może zrobić 0,5 kg różnicy. Aha, moja mała w czasie badania bawiła się swoją stópką (chwytała ją rączką) - ale fajnie było na to patrzeć:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

hehe ja kiedys tez sie usmialam.
Nasz Pawełek skrzyzowal stopki, usiadl sobie na nich i dodatkowo raczka bawil sie duzym palcem u stopki :-D
 
reklama
Mój pulpecik w 33 tyg i 4 dniu ważył 2600 :szok: wydaje mi się że to bardzo dużo ;-) bo z pomiarów wyszedł 35 tydz i 3 dzień hmmm prawie 2 tyg róznicy
 
reklama
ja tez po wizycie u lekarza - kolosa nie nosze w brzuchu, ale to dobrze :tak:
35 tydzien - okolo 2460g (+/- 300g) - wg tabel odpowiada to dlugosc 46cm.

Raczej sie wczesniej nie urodzi :tak::tak::tak:
 
Do góry