reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Ja nadal sie nie moge pochwalic :(
czuje tylko tak od srodka ze sie tam rusza chyba to niunia a przynajmniej mam taka nadzieje :)
Zero kopniakow zero podskakujacego brzuszka :(

Nieraz sie martwic zaczynam czy napewno wszystko u nas ok :( to juz prawie 22 tc :(
Moze w poniedzialek wybiore sie do gina :)
 
Ja też tylko od środka czuję maluszka. Raz tylko jak połyżałam rękę na brzuchu, to poczułam od zewnątrz i mój Ł przyłożył i też poczuł jednego kopniaka. Ale brzuszek raczej nieruchomy, nie faluje ani nic. A ostatnio to tak jakoś mało kopie ten mój niunio:-(
 
Ja teraz jak leżę to mój synek chyba spać nie może i warjuje, oj warjuje:tak:, z dnia na dzień coraz mocniej.
Ł też wczoraj został skopany :-D
 
A moje Małe daje już nieźle popalić :-D Okres największej aktywności ma zwykle koło 23 więc staram się już leżeć w łóżeczku i oglądamy sobie tv i wtedy mogę się spokojnie skupić na sobie i na brzuszku :tak: Ostatnio jak Ł. mi rękę na brzuszku położył, to dostał takiego kopa, że aż się wystraszył. A potem do mnie mówi "Bo nie wiedziałem, ze to juz tak mocno czuć" :-D I ucho przyłożył. U znów oberwał :-D
A wczoraj jak sobie leżałam, to Małe się tak wypychało, ze z jeden strony rosła mi powoli taka duża gula (chyba główką pchało), potem tez powolutku opadała. I tak pare razy. Świetnie to wygladało :tak: Generalnie brzuszek mam bardzo roztańczony u falujący.
Kamikaa - nic się nie przejmuj. To naprawdę bardzo indywidualna sprawa, a ważne, że od środka tez coś czujesz. Jak tutaj wszystkie pisały o motylkach, smyraniach utp. to u mnie nic nie było kompletnie. A przeciez termin mam na luty jeszcze. A jak zaczęło być czuć , to juz tak konkretnie i bez przerwy :tak:
 
Moje dwa maluchy też dają mi popalić, szczególnie wieczorami kiedy chcę już zasnąć. Ale pocieszny jest widok takiego "falującego" brzuszka... :-)
 
reklama
dzisiaj 22 tc :)
czuje jak moja myszka tam rozrabia tak fajnie wibruje w brzuszku coraz czesciej i wyrazniej :)
Czekam na kopniaczki :)
 
Do góry