reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Już nie mogę się doczekać, kiedy ja poczuję moje maleństwo i będę tą radością dzielić się z wami.Wam bardzo gratuluję,że wasze maleństwa dają o sobie znac ja na swoje musze jeszcze troszkę poczekać.Buziole dla Was
 
reklama
wstyd sie przyznac ale nie mogę sie troszkę połapać w moim zdjęciu hehe. A dokładniej to nie wiem co to jest to co zaznaczyłam na zdjęciu. Możecie pomóc? :sorry: troche sie martwię bo wygląda jak druga głowa :eek: :rofl2::laugh2:


W tym zdjeciu nie ma nic niepokojącego :tak:Wydaję mi się ze to co zaznaczyłas to głowka twojego dzidziola a na dole te okrągla kólka to ciałko żółte..ale moge się mylić:eek:
 
Moja dzidzia w 13tygodniu!!!
 

Załączniki

  • 4d.JPG
    4d.JPG
    32,6 KB · Wyświetleń: 63
  • nor.JPG
    nor.JPG
    37,7 KB · Wyświetleń: 54
ale fajowo:)
mi też się wydaje , że czuję już moją Gabrysie:-)przed chwilą wypiłam kubek mleka z miodem, i poczułam tą banieczke moją...ale czytałam że pisałyście, że wy czujecie dzidzie bardzo nisko, ja to troszeczke pod pępkiem, i zazwyczaj troche z lewej strony, wieć już sama nie wiem:-(
Ja też pod pępkiem:tak::-)
 
główka jest na samym dole bo dzidzia ssie palca na tej fotce ;) rączkę widać wyraźnie :)

hehe a może i ssie kcika:-) wcześniej zupełnie inaczej interpretowałam te zdjęcie:-D ale nie przejmuj sie ze coś tam widzisz...ja u swojej dzidzi widzę 5 kończyne z boku brzucha:szok::-D:-D:-D


dronka83, zapmniałam napisać. Na pierwszym zdjęciu twoja dzidzię pięknie uchwyciło w "kadr" :rofl2: :tak:;-):-D

Bardzo dziękuję na tym zdjęciu widać buziulke w calej okazałości:rofl: tak z boku - wcześniej tego nie widzieliśmy dopiero nie dawno odkryliśmy :tak:no i widać 3rączkę lub nóżkę:-D ale gdyby bylo cos niepokojacego napewno lekarz by powiedział a my mamy tendencję do zamartwiania się zamiast cieszyc ze PIĘKNE mamy dziecinki:happy: wiec ja tym wogle sie nie przejmuje i tylko śmieje z naszego cudnego ufoludka :rofl2::rofl2:
 
reklama
ja mam ruchy od 16 września czyli od pierwszego dnia 16 tygodnia:-D:-D:-D i takie silne to pierwszy raz miałam właśnie 16 na rezonansie chyba hałąs synusiowi przeszkadzał
a teraz kopie że hej

wczoraj TATUŚ dostał kopniaka w rękę taka piątka z okazji dnia chłopaka:-D:-D:-D
 
Do góry