reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

Moja niunia :)

Doc dajac na ta fotke powiedziala do mojego M ze niunia ma nosek po nim :)

Tutaj niunia sobie usiadla i dostalismy taka fotke :)
 
reklama
ooo, jakie słodkie maleństwo :tak:
ja idę w poniedziałek do szpitala na usg, poznam swoją położną i ,jak będę miała szczęście, może też lekarza prowadzącego :confused: koleżanka miała też tego samego, powiedziała, że przez całą ciążę go nie widziała... irlandzkie realia...

przykro mi, że najprawdopodobniej pójdę sama, bo mój M. pracuje... w sumie mam żal trochę, bo wiedzieliśmy o tej wizycie już od miesiąca, to mógł coś w tej sprawie zrobić... :-( :dry:
a to obcy szpital, obcy kraj...
smutno mi :-(
 
Kamilko przecudna dziewczynka :-) i zdjęcia widac ze na wyskoim poziomie i na dobym sprzecie robione:tak: bo takie wyrażne i dokładnie określili wszytkie paramety.....
Ja mam usg w czw przełozyłam z wt bo moj mąż w delegacji będzie od ndz do śr w Niemczech a chciałabym żeby zobaczył naszą dziecinkę:-D bo wiem jak on będzie się cieszył...nawet taki twardziel jak on napewno się wzruszy...tak jak przy pierwszym usg nie mgł wyjśc z zachwytu :-):-)
 
Byłam i jest wszystko ok :-D:-D:-D na 13tydz. i 3 dni miało maleństwo 8 cm ! :)
I ssało kciuk :tak: termin ponoć na 13 marca się przesunął hmmm
 
reklama
Do góry