reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Pewnie ze chce,dzieciaki juz nie moga sie doczekac.Wymyslaja imiona.Do tego wzgledy praktyczne. Musze pokupic cos dla malenstwa,wiec lepiej wiedziec.wprawdzie mi wszystko jedno byle zdrowiutkie bylo .Powiedz mi Wama jak jest w NY z opieka lekarska?Ja dwojke rodzilam w Polsce i widze duza roznice pomimo ze mam Polskiego lekarza,z 20letnim stazem w Polsce.Wolalam rodzic w Polsce bo mialam tez dobry szpital.Chodz tu opieka nie jest zla ,a standard szpitalny napewno lepszy.Wiem bo moja kolezanka niedawno rodzila w tym szpitalu i byla bardzo zadowolona
 
hehe zrobiłam zdjęcie zdjęcia :-)
to moja kruszynka w 12 tygodzniu (troche spóźniałam się z wklejeniem)
śmieszne to zdjęcie, bo dzidziuś ma KOKA na głowie :rofl2: śmieje się, że to musi być dziewczynka :-D
 
JA już nie moge się doczekac kiedy będziemy znali płeć!! I tak chciałabym zeby lekarz nam powiedział na najbliższym usg ale to będzie dopiero 12tc i 2dni więc bardzo wcześnie na określenie czy chłopiec czy dziewczynka:-(

Czy wy macie robione usg 3d bo same chcecie czy lekarz wam poleca to usg:confused:?? wydawało mi się ze dopiero ok20 ty robione jest trójwymiarowe a sporo z was ma już je zrobione:tak:

Milkshake to musi być dzieczynka a takim koczkiem:-) Swoją drogą pierwszy raz się spotykam że dziecko ma "koka":-D
 
owIrene ja tez jestem ogolnie zadowolona, dbaja tutaj o przyszle, duzo zalezy od Twojego lekarza. Moja poprzednia byla w porzadku, ale czulam sie za bardzo jak numer a nie osoba, wiec tym razem poszlam do takiej kliniki gdzie jeste 4 lekarzy i dwie midwives, ktore tez wspieraja podaczas porodu. Jedyne co to przy pierwszym porodzie nikt nie zaproponowal mi epiduralu, wiec rodzilam bez znieczulenia, bo sie "wstydzilam" zapytac a synek wazyl 4,135kg i to byl glowny powod dla ktorego teraz wybralam inne miejsce.

Milkshake super dzidzius :) i super ma ten koczek, moze to dziewczynka :-D

dronka83 czasami jak jest chlopiec to moze (przez duze M) lekarz cos zobaczy i powie, ale przy dziewczynce raczej napewno tak wczesniej sie nie dowiesz. I duzo czesciej zdarza sie ze przewidziana dziewczynka urodzila sie chlopcem niz odwrotnie.
 
reklama
My też już po badaniu i ... uff, kamień z serca. Dzidziuś wg usg 8.09.09 miał dokładnie 12 tygodni. Wszystkie parametry ok. Lekarz najpierw badał mnie przez brzuch, potem dopochwowo. Fajnie zobaczyć jak się rusza, macha nóżkami i rączkami :-)
 
Do góry