reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
:eek:
Macie jakies przeczucie co do plci ,ja czuje ze chyba bedzie niunia .
Co to znaczy jak ma sie zachcianki na kwasne ?


JA bardzo chciałabym dziewczynkę ...moje marzenie tzn Nasze :-) co do zachcianek ja ogolnie nie jadam slodyczy i jestem mięsna i uwielbiam kwaśne ostre bez ciąży więc przepowiadanie płuci po zachciankach chyba mnie się nie tyczy:eek:

A zachcianki kwaśne to chłopak :-)
 
:eek:


JA bardzo chciałabym dziewczynkę ...moje marzenie tzn Nasze :-) co do zachcianek ja ogolnie nie jadam slodyczy i jestem mięsna i uwielbiam kwaśne ostre bez ciąży więc przepowiadanie płuci po zachciankach chyba mnie się nie tyczy:eek:

A zachcianki kwaśne to chłopak :-)
No to bedzie niuniek :)wiecie co ogladam programy o dzieciach o porodach i juz nie moge sie doczekac kiedy ja tak bede rodzic i obojetnie jak boli ale ten pierwszy moment po takim oczekiwaniu po 40 tc ten pierwszy dotyk ,zapach kochanego malutkiego czlowieka ach jakie to musi byc piekne ,jak sobie pomysle to az mnie takie przyjemne ciarki przechodza ,niech ten czas szybciej leci :)
 
No to bedzie niuniek :)wiecie co ogladam programy o dzieciach o porodach i juz nie moge sie doczekac kiedy ja tak bede rodzic i obojetnie jak boli ale ten pierwszy moment po takim oczekiwaniu po 40 tc ten pierwszy dotyk ,zapach kochanego malutkiego czlowieka ach jakie to musi byc piekne ,jak sobie pomysle to az mnie takie przyjemne ciarki przechodza ,niech ten czas szybciej leci :)
ja też się nie mogę doczekać,
ciągle czekam na wyrośnięcie brzucha, ale już mi minęło codzienne zaglądanie w lusterko z profilu, chyba zwyczajnie już do mnie dotarło, że rzeczywiście jestem w ciąży (długo nie mogliśmy uwierzyć..)
w zasadzie to teraz nie mogę się po prostu doczekać końca ciąży...
nasze Maleństwo tak dłuuuugo było wyczekiwane, że te ostatnie pół roku przed narodzinami dłuuuuużą się strasznie
a tak już bym chciała je mieć na rękach... :tak:
znajomi nam ciągle powtarzają, żebyśmy cieszyli się długim snem i spokojem, ale my z Darkiem byśmy chcieli już być tacy niewyspani i chcielibyśmy słyszeć już wrzaski naszego Maleństwa.... eh :happy:
~~~~~~~~
ps. fajnie już nasze Maluchy wyglądają, nie?
teraz to już takie fajne małe ludzki :-D
~~~~~~~~~~
a co do płci, to również nie mogę się doczekać by wiedzieć... ale słyszałam, że te "smaki" i tego typu "symptomy", to równie pewne jak wróżenie z fusów herbaty, trzeba poczekać na usg i sprawne oko gina :laugh2:
 
Ale piękne macie dzidzie
Ja mam wizytę we wtorek i pewnie mi usg też zrobi bo ostatnie mialam 12 sierpnia;-) WIęc się we wtorek pochwalę:tak:Nie wiem czemu.. ale tez się boję tej wizyty..:eek:






 
Ja również dołączam się do szczęśliwych mamusiek po UGG połówkowym:-)
USG połówkowe jak sama nazwa wskazuje wykonuje się w połowie ciąży tj. w 20 tygodniu.
Bada się min fałd karkow....ale to nie to samo co przezierność karkowa;-)
czy robi się to badanie po to by leczyć dziecko juz w ciąży ?
ZD się nie leczy:eek:
 
reklama
oto moje usg genetyczne z piatku. :)

jab8k9.jpg

jjbmh2.jpg
 
Do góry