reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
no i mojej kruszynce przez 3 tygodnie przybyło kilogram ponad-obecnie(35t2d a według USG 35t5d)waży 2724:szok::tak:
To ładnie przybrała :-) Mój mały w 32 tyg ważył 1,5 kg i też jestem ciekawa ile jest teraz, bo waga mi poszła w górę. Może też cały kilogram przybrał :confused:
Moja kruszynka w 30tyg. ważyła 1250 gram. :-D
Mój synuś też tyle ważył w 30tym tygodniu
 
A mój mały gigancik w skończonym 34 tygodniu ważył 3137g :szok:normalnie rośnie jak na drożdżach
 
jak ja Wam zazdroszcze, ze znacie wage dzidzi.
Ja od 30 tygodnia nie znam :-(
i poznam pewnie przed samym porodem..
bo juz mi lekarz skierowania chyba nie wypisze. A wizyte mam 5 marca.
 
mi też nie podaje wagi... :-( ostatnio mi podał jak mała miała 600g. Ostatnie USG to był szybki szpil :sorry: aż nie wiem kiedy lekarz odskoczył od apartatu i już siedział na swoim zeselku i pisał L4... ehh
pewnie waży między 2 a 3 kg :-D

tak sobie myśle, dzidzia 3kg+1kg łożysko+wody jakieś 2kg to już po porodzie 6kg gdzieś schudne :laugh2:
 
ja ostatnia wage znam z 19tyg - 309 g :-( jutro ide ale chyba nie bede miec usg, wiec pewnie prszay porodzie sie dowiem...oby nie wdała sie w tatusia wazyl 5600:szok::szok::szok:).
Kolezanka pr\y porodzie 15 kg stracila takze luz :)))
 
reklama
Do góry