reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziłam w 23 tyg ciąży.

Franiowa mamo- To zawsze bedziesz pamietac o nas a my o Tobie ;) I spóźnione wszystkiego najlepszego ;)

Dziewczynki bardzo dziękuję ;) No i jestem bardzo mocno ciekawa czy Jula jest czy byłaby podobna do Paulinki ;) hmm.
Pozdrawiam Was kochane ;)



 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny...
bardzo dziękuję Wam za wpisy pod tym wątkiem...czytając je stałam się silniejsza...jestem mamą dwóch aniołków, które urodziłam w 23 tygodniu ciąży (bliźniaki)...mój synek żył 24 dni a córeczka 11 dni...
Do tej pory nie mogę się z tego powodu otrząsnąć...

Pozdrawiam wszystkie mamy wcześniaków oraz aniołków...
 
tez jestem mama niolka,o druga corke walczymy juz 3 tyg,wlasnie dostala wodoglowia i szukam takich malych cudow zeby miec sile na dalszą walkę...
 
Dziewczynki URODZIŁAM ;) Mam nowego członka rodziny :)
Julcia urodziła się 22.07.2012 o godzinie 00.05 waga 2770g, 53 cm :)
10 punktów dostałą, zdrowiutka, śliczniutka i spokojniutka ;)
Wstawiam zdjęcia do siebie na profil ;)

Powiem, że poród był szybki 1 połowa trwała 2 i poł godziny a 2 połowa tylko 30 min ;) Troche mocno bolało ale mój J był cały czas przy nas i to było dla mnie wielkie wsparcie ;)
Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami ze śliczną córeczką :)

Pozdrawiam Was kochane :)


Asiu przeczytałam całą Waszą historie i w niektórych momentach płakałam razem z Tobą...
Teraz GRATULUJĘ Ci córeczki i życzę aby rosła zdrowo...

A dla Paulinki zapaliłam wirtualny znicz
[*]
czuwaj Aniołku nad swoją rodziną ...
 
Witajcie Dziewuszki ;) Dawno Was nie odwiedzałam bo Jula pochłania cały mój czas ;) Moja niunia ma już 2 miesiące i 2 dni ;) Jest kochaną złośnicą moją ;) Ustawia nas w domu po swojemu ;) I co dziwne nikt się nie sprzeciwia ;) Jest zdrowa, gaworzy już jak najęta, dużo je mało śpi [w dzień] hehe ;] główkę już od miesiąca trzyma sztywno co jest bardzo dziwne no ale cóż a gdyby mogła i miała tyle siły to by sama na spacer juz poszła ;) Wszystko robi tak szybko, że nie nadążam nad moim szkrabem ;)
Co u Was kobitki ? Jak Wasze maluszki ??
Pozdrawiam Was serdecznie ;)

 
Witajcie Dziewuszki ;) Dawno Was nie odwiedzałam bo Jula pochłania cały mój czas ;) Moja niunia ma już 2 miesiące i 2 dni ;) Jest kochaną złośnicą moją ;) Ustawia nas w domu po swojemu ;) I co dziwne nikt się nie sprzeciwia ;) Jest zdrowa, gaworzy już jak najęta, dużo je mało śpi [w dzień] hehe ;] główkę już od miesiąca trzyma sztywno co jest bardzo dziwne no ale cóż a gdyby mogła i miała tyle siły to by sama na spacer juz poszła ;) Wszystko robi tak szybko, że nie nadążam nad moim szkrabem ;)
Co u Was kobitki ? Jak Wasze maluszki ??
Pozdrawiam Was serdecznie ;)


Tak bardzo cieszę się że Julcia rośnie zdrowo a rodzice zadowoleni... super...ucałuj Julcie od ciotki forumowej :*
 
Witajcie,
trafiłam na bloga przypadkiem, bo odkąd mój synek zmarł szukam jakiejś historii, która mnie pocieszy, ulży. Która pokaże, że nie jestem sama...
Mój Antoś urodził się w 27 tygodniu. Przeżył 56 dni i 6 minut...i już go ze mną nie ma:(
 
Droga Aniu, nie wiem czy czytałąś całą moją historie ale warto, wiem co czujesz bo moj maluszek też odszedł... Strasznie to przezylismy ale trzeba wziasc sie w garść ;) i nie poddawać. Ja się nie poddałam i proszę moj maluch za 11 dni ma 3 miesiące hehe strasznie ten czas mi zleciała. O Paulusi nigdy nie zapomne ale musze teraz najwiecej uwagi poświęcać Juli ;)

A tak poza tym to dziewczynki ratunku, moja gadóła pogryzłą mi brodawki..... Strasznie boli gdy ja przystawiam do piersi, co najlepsze to zeby mi nie bylo latwo to mam oby dwie brodawki zalatwione. Gdy łapie strasznie boli potem jak juz troche ciagnie przestaje tylko ze jak konczy jest co strasznie wierci glowka i ciagnie si sutka bo boli naprawde przeokrutnie. Taka prośba doradzcie mi co mam zrobic by nie bolalo, dlaczego ona wiecznie mi te brodawki gryzie, co jest skutkiem tego? Czy mam udac sie do jakiegos lekarza? Ja sama nie wiem co mam robic... Juz nawet z tej bezsilności probowalam ja ba sztuczne mleko przerzucic ale Jula jest tak wybredna ze z glodu umrze a nie wezmie smoczka do buzi... Pomocy :(

Pozdrawiam
 
reklama
Droga Paulinko,
wiem, że nie jestem sama. wiem, że musi minąć trochę czasu... Czytałam całą Twoją historię i płakałam niesamowicie, bo wspomnienia wróciły. Może jest jeszcze szansa, że kiedyś po raz drugi zostanę mamą i tym razem historia skończy się inaczej, przynajmniej mam taką nadzieję.
 
Do góry