reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Urodziłam w 23 tyg ciąży.

Asiu, jesteś młodą a tak mądrą kobietą i wiem, że sobie poradzisz z tym bólem... Mnie się chce płakać, nawet teraz pisać nie mogę... Zostań z nami, są tu na BB też wątki dla mam, które straciły dzieci. Ja tylko czytam, choć przeżyłam 2 straty, ale widzę jaka tam jest grupa terapeutyczna. Jakie zrozumienie.
Niech Paulinka czuwa nad Wami z góry (*)
 
reklama
przeczytałam historje Paulinki i niemoge powstrzymać łez , bardzo bzrdzo mi przykro , ja również jestem mamą wcześniaczka wiec bardzo sie wczułam . wieże że Paulinka z nieba patrzy na swoją mamusie i jest z niej bardzo dumna .
 
Właśnie wróciłam od Paulinki. Ubrałam ją wraz z jej tatusiem... Twarda byłam bo nawet po tej sekcji ślicznie wyglądała. o 13 pogrzeb ;(
 
Tak bardzo mi przykro....ze nie potrafie wyrazic tego słowami....
Dla Paulinki....
[*]
[*]
[*].....

Zamknięte oczy, uśmiech na twarzy
Tak jakby właśnie się rozmarzyła
A Ona już odeszła, już daleko
Tam gdzie się tęcza styka z rzeką
A Ona już w domu, już u Pana
Radośnie śpiewa każdego rana
A Ona już sobie z Panem wędruje
nic Ją nie boli, nie popłakuje
Już jest szczęśliwa, już jest radosna
Jak promień, szelest, jak wiosna....Śpij spokojnie Aniołku....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry