reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziłam w 23 tyg ciąży.

reklama
Asiu tak bardzo mi przykro, byłam i jestem każdego dnia z Wami.
A tu wiadomość od Paulinki dla Ciebie(dostałam taką samą od Laurki:*)
Nie płacz kochana Mamo ja patrzę na Ciebie co rano. Jak tylko oczka otworzę i skrzydła anielskie rozłożę to zaraz lecę do Ciebie pomimo, że jestem tu- w Niebie Lecę, by Ciebie utulić, do serca mego przytulić głaskać Twe włosy rozwiane i skleić serce złamane. I znajdziesz mnie w listku na drzewie I wiatru ciepłym powiewie I w jasnym słońca promieniu I w ptaku co siadł na ramieniu. W tatrach i szumie morza W tęczy łuku, barwnym jak zorza W tatusia czułym uścisku Bo jestem tak bardzo blisko... I śpiewam Ci liści szelestem I kocham - przy Tobie jestem W zachodzie i wschodzie słońca Ja będę z Tobą do końca..."
 
Serdecznie dziękuję, list śliczny aż się popłakałam. Paulusia już w niebie, dziś ją sama odprowadzałam z cała rodziną i znajomymi i oczywiście z Tatusiem
 
Asiu zapalam światełko za Paulinkę (*)
Bardzo mi przykro, podczytywałam Wasza historię i mocno trzymałam kciuki.
Malutka napewno będzie nad Wami czuwać. Ściskam mocno.
 
Strasznie się popłakałam,współczuję ci bardzo wiem jak to jest stracić i być na pogrzebie swojego dziecka.....trzymaj się kochana,aniołki będą z góry na nas patrzeć...
 
Dziękuję ślicznie ;) Już mi lepiej, bo wiem, że mojemu Aniołkowi u góry jest lepiej niż by było tu na dole ;)

 
Ostatnia edycja:
Asiu kilka dni mnie nie było i kiedy przeczytałam Twój post to derce mi zamarło...jest mi strasznie przykro z powodu śmieci maleńkiej, ale wierze że teraz twój Aniołek będzie nad Wami czuwał. Paulinka była dzielną dziewczynką i taką na zawsze pozostanie w mojej pamięci (*)...śpij spokojnie Aniołku...baw się chmurkami...i czuwaj nad rodzicami..
 
reklama
Do góry