reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Hej dziewczyny. Ja już po okresie i po skończonym antybiotyku na ureaplasme. Plamien brak. Pierwszy raz miałam okres 4 dni i brak plamienia. Nawet nie bolał mnie brzuch jak zawsze. Zaczynam starania na nowo, oby sierpień był szczęśliwy.
Robiłaś kontrolnie wymaz na ureaplazme?
 
Pisałyście tu o dr Esterze Kłosowicz i przejrzałam sobie jej Ig dziś. Dwa razy natrafiłam na informacje, że wysoki poziom amh świadczy o pcos, u mnie 2,5 roku temu wynosił 8,13 w wieku 31 lat.
Mam do tego układ pęcherzyków jak przy pcos a stosunek lh i fsh wynosił 0,7 wówczas. Moja ginekolog uważałam wtedy ze mam dobre wyniki, ale ja już zaczynam wątpić w to.
Chciałabym jak najszybciej zbadać hormony żeby się nie denerwować, ale też dopiero 3 tyg temu przestałam karmic i chce doczekać przynajmniej jeden pełen cykl.
Umówiłam się do lekarki ktora na lokalnej grupie jest polecana w kwestii niepłodności, ale myślę czy nie umówić się typowo do kliniki no do gamety.
 
Tinulka gratuluje!

Dziewczyny czytam na bieżąco, ale nie mam ostatnio już siły nawet się tu odzywać. Zrobiłam ostatnio kontrolne badanie tarczycy zgodnie z tym co kazał Endo i wyszło mi, że mam bardzo podejrzanego guza na tarczycy. Jestem już po biopsji i czekam na wynik. Całkowicie się załamałam ☹️
 
Tinulka gratuluje!

Dziewczyny czytam na bieżąco, ale nie mam ostatnio już siły nawet się tu odzywać. Zrobiłam ostatnio kontrolne badanie tarczycy zgodnie z tym co kazał Endo i wyszło mi, że mam bardzo podejrzanego guza na tarczycy. Jestem już po biopsji i czekam na wynik. Całkowicie się załamałam ☹️
Przerobiłam guza tarczycy i operacje usunięcia, jeśli chciałabyś się czegoś dopytać to pisz śmiało.
 
reklama
Do góry