reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Ja rok temu usłyszałam magiczne stwierdzenie na infolini że pakiet pakietem ale terminów nie ma. Mam szukać na własna rękę i wystawić rachunek. Tylko 70%? Muszę męża zapytać 🙀 sądziłam że oddają za całość
Jak umawiałam hematologa, którego nie mieli w pakiecie, to Pani powiedziała, że mogą ONI umówić na zewnątrz (bo nie mieli go w ogóle), albo ja mogę się umówić gdzie chcę i wtedy zwrot 70%. Nie testowałam jeszcze opcji zwrotu z braku terminu. Może mylę i może te 70% dotyczy sytuacji, gdy ja dobrowolnie idę gdzieś indziej, choć w medi są terminy.

A wiesz, co jest jeszcze śmieszne? Nie ma terminów na pakiet, ale jak wejdę na medistore i chcę wykupić wizytę, to mogę mieć endokrynologa na jutro. 😑
 
Ostatnia edycja:
Jak umawiałam hematologa, którego nie mieli w pakiecie, to Pani powiedziała, że mogą ONI umówić na zewnątrz (bo nie mieli go w ogóle), albo ja mogę się umówić gdzie chcę i wtedy zwrot 70%. Nie testowałam jeszcze opcji zwrotu z braku terminu. Może mylę i może te 70% dotyczy sytuacji, gdy ja dobrowolnie idę gdzieś indziej, choć w medi są terminy.

A wiesz, co jest jeszcze śmieszne? Nie ma terminów na pakiet, ale jak wejdę na medistore i chcę wykupić wizytę, to mogę mieć endokrynologa na jutro. 😑
Co za jaja🫣 ale dobrze że mówisz bo jak ja złapie ich na takiej sytuacji to mam argument że jednak są i mają mnie umówić . Ja chyba rok temu próbować z okulistą na cito (zapalenie spojówki) i nawet nie próbował szukać tylko sobie znajdź 🫣😹sio. Właśnie tak patrzę hematolog/immunolog oczywiście brak terminów bo jak inaczej 😅
Wyobraź sobie, że oni szykują się już pod skierowania do specjalistów (w prywatnej opiece 🙈😹). Ostatnio pediatra zastanawiała się czy wystawić skierowanie na wizytę do alergologa czy nie…
 
Dziewczyny które były już w Kato.
Nie muszę tam brać żadnych wyników czy jakoś specjalnie się przygotowywać?
Bo wiem tylko, że mamy być po posiłku.
Szybkie pobranie krwi i tyle?
Mi przez telefon pani mówiła żeby mieć ze sobą jakąś dokumentację medyczną czy wyniki badań, ale finalnie zapomniałam ich wziąć ze sobą z auta i nikt o nie nie pytał totalnie 😁 i tak jak pisała penguinlicious, dłużej zeszło uzupełnianie tych ankiet niż samo pobranie , a same panie tam pracujące były przemiłe i delikatne. Byliśmy też prawie godzinę przed czasem, a weszliśmy od strzała

@penguinlicious powodzonka dziś 🫶🏼
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tutaj nowa, w temacie starań też jesteśmy całkiem nowi 😂
Proszę o wpisanie na 20.07- chociaż to będzie drugi okres po odstawieniu anty, a pierwszy przyszedł zaskakująco szybko, więc trochę nie wiem czego i kiedy się tu go spodziewać.
Staramy się dopiero pierwszy cykl, i to też niezbyt intensywnie, pomyśleliśmy że jak się uda to super, jak nie to nie ma ciśnienia.
Ale jednak we mnie ciśnienie się już obudziło niestety 😂😭
 
Co za jaja🫣 ale dobrze że mówisz bo jak ja złapie ich na takiej sytuacji to mam argument że jednak są i mają mnie umówić . Ja chyba rok temu próbować z okulistą na cito (zapalenie spojówki) i nawet nie próbował szukać tylko sobie znajdź 🫣😹sio. Właśnie tak patrzę hematolog/immunolog oczywiście brak terminów bo jak inaczej 😅
Wyobraź sobie, że oni szykują się już pod skierowania do specjalistów (w prywatnej opiece 🙈😹). Ostatnio pediatra zastanawiała się czy wystawić skierowanie na wizytę do alergologa czy nie…
Jak chcesz to napisz wiadomość, tam możemy się uzewnętrzniać nad medicoverem bez końca nie spamując dziewczynom. 😆
 
Hej dziewczyny wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę antybiotyku Unidox na ureaplasme a dziś dostałam plamienia. Nie wiecie czemu tak jest ?
mi antybiotyk zawsze zaburza cykl, im dłużej biorę tym dłużej cykl się reguluje, miewam też plamienia jak długo biorę. Często mam ostre zapalenie zatok, więc antybiotyk często jest konieczny
 
reklama
Do góry