reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Ja mam trzecie nie w pełni wykształcone zewnętrzne ucho, tzn. nie mam trzech kanałów słuchowych ale jest płatek uszny i część chrzęstna, jest to malutkie i tak to wygląda.
Zobacz załącznik 1646400
Kiedyś myślałam żeby to usunąć bo mi z tego powodu bardzo dokuczano i co ciekawe nie w podstawówce gdzie byliśmy mali a dopiero w liceum.
Aż poszłam do lustra obejrzeć swoje, aby załapać gdzie ta różnica. 😂
Jakbym zobaczyła na żywo, to w życiu bym nie pomyślała, że to kolejne ucho, tylko że masz taki specyficzny kształt ucha. 😅
 
reklama
Ale ja pisałam o prywatnym abonamencie w medicoverze. Nie sądzę, aby dawali tam jakieś wyjątki. 😅 Oni nawet usunęli z warunków świadczenia usług maksymalne czasy dostępności wizyt. 😆

@penguinlicious trzymam kciuki za drożność! I zazdroszczę podejścia, ja przed swoją byłam bliska zemdlenia. 😅
Serio to usunęli ? 🙀 Oni ostatnio zaczęło stosować taktykę: nie znajdę pani terminu, proszę iść prywatnie a my zapłacimy
 
Serio to usunęli ? 🙀 Oni ostatnio zaczęło stosować taktykę: nie znajdę pani terminu, proszę iść prywatnie a my zapłacimy
Taaak, już dawno. Bo szukałam wk****ona pare miesięcy temu, okazuje się, że nie ma tego zapisu. Co ciekawe, w Luxmedzie dalej jest.
A swoją drogą ciekawe, czy oddaliby mi za wizytę u immunologa, bo u nich nie ma terminu wcale. Wcale wcale. Wiadomo, to wciąż 70%, ale za gina oddali mi. Teoretycznie mam taki pakiet, że immunolog przysługuje mi bez skierowania od nich, tak po prostu. Hmm, ciekawe. Muszę zadzwonić i się dopytać (choć to wciąż 70% i ten limit jest niski na zwroty).

Medicover to dla mnie najgorsze co może być. Milion razy wolałam Luxmed.
 
a wymaz miałaś z pochwy tak? Ja miałam i z pochwy i z cewki moczowej i wyszła mi tylko w cewce moczowej i moja ginekolog mówiła, że nie sądzi, że ureoplasma utrudnia nam zajście w ciąże - przynajmniej z mojej strony jednak zaleciła wyleczenie jej (ginekolog inny 2 lata temu gdy byłam w ciąży kazał olać temat) dodatkowo mój mąż też ma i martwiłam się, że u niego może osłabiać plemniki ale zrobił badanie i chyba są ok.
Miałam wymaz z szyjki. Mi powiedział że ona znacząco utrudnia zajście w ciążę i nie lubimy tej bakteri nawet jeśli byłabym już w ciąży
 
No u nas generalnie słabo, jak już pisałam w czerwcowych kreskach mąż po pierwszym antybiotyku już czysto w badaniu, a ja jutro kończę 3 antybiotyk. Lekarka powiedziała, żeby kolejny wymaz zrobić po 2 miesiączkach od zakończenia antybiotyku, bo podobno DNA tej bakterii się długo może utrzymywać. Ja oczywiście zamierzam zrobić szybciej i później powtórzę. Jaki antybiotyk dostaliście?
My bierzemy Unidox
 
Tak sobie wczoraj czytałam te wyniki, pisało w jednym, że mutacja powszechna (10% ma) i nasunęło mi się pytanie - macie jakieś mutacje, zespoły, coś wyjątkowego?
Ja mogę powiedzieć, że mam dodatkowe żebro szyjne. 😆 To takie żebro nad obojczykiem, nie wiadomo po co. 😆 Czuję się wyjątkowa, bo ma je tylko 1% populacji, ale na szczęście nie mam z nim żadnych objawów związanych. 😅 Stary mówi, że mam jedną kość zapasową.
ja mam dwie śledziony 😅
 
Hej dziewczyny wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę antybiotyku Unidox na ureaplasme a dziś dostałam plamienia. Nie wiecie czemu tak jest ?
 
Nie wiem, ale jakoś nawet nie dopuszczam myśli, że te jajowody są niedrożne, a jeśli nawet, to że uda się bez problemu je udrożnić. I do jutra rana zamierzam się tego trzymać 😅 Inaczej zacznę się jednak stresować 😂
Szczęśliwie na fundusz 🙏🏻 Więc zostanie trochę na leki i stymulację, i pewnie masę kolejnych badań 🤪 Eh, takie to właśnie uroki leczenia niepłodności 🫣
🤞🤞🤞
 
reklama
Do góry