reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Moja silna wola nie jest taka silna. Zrobiłam dziś znów test ale już czułości 10(😅) i wyszedł bardzo ,bardzo blady duszek . Więc czekam dalej 🥴
W ciąży która poroniłam pozytywny wyszedł już 5 dni przed okresem tym razem życie trzyma mnie w niepewności 🙈
 
Cześć dziewczyny.
Pozwolicie że przycupnę u Was.
Mam niemal 38 lat. 2,5letnia córeczkę. W grudniu 23 straciłam ciążę. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Teraz w lipcu witalibysmy dzidziusia na świecie❤️ I dopiero teraz jestem gotowa znowu zawalczyć 💪
Mam testować 10.07. Nie wiem czy jest w tym miesiącu szansa bo tylko 3razy uprawialiśmy sex w tym miesiącu 🫣 a reszta czerwca była przechorowana. Ale nadzieja jest. Póki co nie robiłam pomiarów temperatury ani testów owulacyjnych więc w sumie sama nie bardzo wiem kiedy była owulacja.
Trzymajcie proszę za mnie kciuki. Ja za Was trzymam mocno.
 
Cześć dziewczyny.
Pozwolicie że przycupnę u Was.
Mam niemal 38 lat. 2,5letnia córeczkę. W grudniu 23 straciłam ciążę. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Teraz w lipcu witalibysmy dzidziusia na świecie❤️ I dopiero teraz jestem gotowa znowu zawalczyć 💪
Mam testować 10.07. Nie wiem czy jest w tym miesiącu szansa bo tylko 3razy uprawialiśmy sex w tym miesiącu 🫣 a reszta czerwca była przechorowana. Ale nadzieja jest. Póki co nie robiłam pomiarów temperatury ani testów owulacyjnych więc w sumie sama nie bardzo wiem kiedy była owulacja.
Trzymajcie proszę za mnie kciuki. Ja za Was trzymam mocno.
Trzymam kciuki.
Miło poznać tylko życzę żebyś długo tutaj nie została 😘
 
Hej dziewczyny, a ja chciałam zameldować, ze u mnie dziwne rzeczy w tym cyklu się wydarzyły - pierwszy raz od 15 lat nie miałam absolutnie żadnych bóli okresowych. Krwawienie prawilne w standardowej ilości, ale boli żadnych. Myślicie, ze to kwestia suplementacji? Czy czego?
 
Hej dziewczyny, a ja chciałam zameldować, ze u mnie dziwne rzeczy w tym cyklu się wydarzyły - pierwszy raz od 15 lat nie miałam absolutnie żadnych bóli okresowych. Krwawienie prawilne w standardowej ilości, ale boli żadnych. Myślicie, ze to kwestia suplementacji? Czy czego?
Też mi się zdarzają takie cykle, że w ogóle mnie nie boli brzuch. Pytałam kiedys lekarza od czego to zależy, ale mówił że jak miesiączka jest normalna to nie ma powód do niepokoju, może to być kwestia diety, ilości stresu w danym miesiącu, różnych czynników 🤷‍♀️ a jakie suple bierzesz? Chętnie bym wzięła, jeżeli pomagają na okresowy ból :D
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Pozwolicie że przycupnę u Was.
Mam niemal 38 lat. 2,5letnia córeczkę. W grudniu 23 straciłam ciążę. Bardzo dużo mnie to kosztowało. Teraz w lipcu witalibysmy dzidziusia na świecie❤️ I dopiero teraz jestem gotowa znowu zawalczyć 💪
Mam testować 10.07. Nie wiem czy jest w tym miesiącu szansa bo tylko 3razy uprawialiśmy sex w tym miesiącu 🫣 a reszta czerwca była przechorowana. Ale nadzieja jest. Póki co nie robiłam pomiarów temperatury ani testów owulacyjnych więc w sumie sama nie bardzo wiem kiedy była owulacja.
Trzymajcie proszę za mnie kciuki. Ja za Was trzymam mocno.
Witaj,
Przycupnij oby nie na dlugo, i zycze Tobie aby 10.07 pojawiły się 2 kreseczki ❤️❤️
Mnie te starania zawsze wchodzą na głowę. Teraz Młoda śpi a ja się zastanawiam czy ten ból w podbrzuszu i lekkie mdłości to ciąża 😂

:-) chyba większość ma takie rozkiminy co miesiąc, wiec to całkiem normalne 😂

Cykle masz regularne ?robiłaś badanie po poronieniu?
 
Do góry