reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Dziewczyny, robię się coraz bardziej niecierpliwa w oczekiwaniu na te wyniki z Katowic 🙄 Wiem, że niektóre pary, które były przed nami też jeszcze nie dostały (albo nie wszystko), ale kurczę… już prawie 1,5 m-ca minęło 🙈 Szybciej doczekałam się terminu drożności, niż tych wyników.

Na pocieszenie - dzisiaj zdałam ostatni egzamin w sesji i przynajmniej do października nie muszę już myśleć o nauce 🤓 Za to w pracy czeka mnie jej mnóstwo 🫣

A kiedy robiliście? Bo też czekamy z niecierpliwością (byliśmy po 20 maja) i dalej brak 😒
 
reklama
Dziewczyny, robię się coraz bardziej niecierpliwa w oczekiwaniu na te wyniki z Katowic 🙄 Wiem, że niektóre pary, które były przed nami też jeszcze nie dostały (albo nie wszystko), ale kurczę… już prawie 1,5 m-ca minęło 🙈 Szybciej doczekałam się terminu drożności, niż tych wyników.

Na pocieszenie - dzisiaj zdałam ostatni egzamin w sesji i przynajmniej do października nie muszę już myśleć o nauce 🤓 Za to w pracy czeka mnie jej mnóstwo 🫣
Kurcze, my robiliśmy 10 czerwca i już przebieram nogami żeby je dostać, a tu jeszcze z maja nie macie 🫣

Gratulacje zdanej sesji! 😍
 
Nooo kochana, beta >2000 w 4+ tc… zapowiada się dobrze 😄 Ale w sumie ja nigdy nie miałam pozytywnej bety, tylko tutaj mam okazje obserwować jej pierwsze wartości i przyrosty, to może i normalka 😅
Dla mnie to też jest jakaś bardzo duża beta tak wcześnie jak tu obserwuję inne wyniki dziewczyn. 😱 Może to taka moja cecha. 🫣 Ciekawe co lekarz powie w czwartek.
 
Ciekawe od czego to zależy, że niektórzy dostają wcześniej a niektórzy później. 🤔

@penguinlicious a jak z czasami oczekiwania do immunologa?
U młodego Malin.owskiego najbliższy termin na wizytę stacjonarną w Łodzi jest na 18.07 już, więc niby niedługo. W innej placówce na 23.07. Nie wiem jak z online, bo jednak w najbliższym czasie nie będę miała jak pojechać do Łodzi w tygodniu (w soboty nie przyjmuje).
 
U młodego Malin.owskiego najbliższy termin na wizytę stacjonarną w Łodzi jest na 18.07 już, więc niby niedługo. W innej placówce na 23.07. Nie wiem jak z online, bo jednak w najbliższym czasie nie będę miała jak pojechać do Łodzi w tygodniu (w soboty nie przyjmuje).
A to spoko. Myślałam, że jakie kosmiczne terminy, jak do Pasnika na grudzień (i to jak się uda).
Ja też próbowałam się umówić do tej póznanskiej immunolog, ale w InviMed przyjmuje tylko swoje pacjentki. Dorwałam jeszcze inne miejsce z nią, będę dzwonić po weekendzie, bo w pt było nieczynne. 🫣
 
reklama
Do góry