reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Moja przyjaciółka robiła na uda, super ujędrnia skórę i cellulit chwilowo zniknął 😀

U ciebie widzę jakieś naczynka, to nie wiem czy endernologia nie nasili pękania kolejnych, pytałam mojej kosmetyczki która też robila endo to mówiła że nie pękają ale ja w to nie wierzę, bo w necie można przeczytać że jednak naczynka są przeciwskazaniem.


Spróbuj moze masazu limfatycznego
Kurcze, nie pomyślałam żeby wspomnieć że to zdjęcie obrazowe z neta. Ale dziękuję za ostrzeżenie w kwestii naczynek. Chyba umówię się na konsultację i zobaczę co i jak.
 
@morticia_adams jak tam po kontroli dzisiaj? 🙂
Dziękuję za pamięć 🙂
Po wizycie u ginekologa mam legalne zielone światło do starań. Po rozmowie z doktorkiem, we wrześniu podejdę do hsg i potem jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy stymulować owulację. Ale również życzył szczęścia, żebym zaszła przed badaniem ze strachu 😉
Badania natomiast wyszły tak jak się spodziewałam, glukoza i insulina beznadziejnie 🤦🏻‍♀️
 
Dziękuję za pamięć 🙂
Po wizycie u ginekologa mam legalne zielone światło do starań. Po rozmowie z doktorkiem, we wrześniu podejdę do hsg i potem jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy stymulować owulację. Ale również życzył szczęścia, żebym zaszła przed badaniem ze strachu 😉
Badania natomiast wyszły tak jak się spodziewałam, glukoza i insulina beznadziejnie 🤦🏻‍♀️
To super, że możecie działać 🙂
Teraz wiadomo, czekamy na wakacyjne ciąże 😁🤞
 
Hej dziewczyny, ja przychodzę z czerwcowych kresek. Trochę się podłamałam bo jednak przyszła @ i dostałam wynik wymazu i mamy ureaplasme i jakąś bakterię Bv więc jesteśmy teraz w czasie antybiotykoterapii. Na poprzednim teście ciążowym pewnie była znowu testowa ale dość mocna 😢 proszę o wpisanie mnie na ławeczkę bo my będziemy starać się dopiero pod koniec lipca a testowanko w sierpniu . Swoją drogą jestem ciekawa czy ta ureaplasma utrudniła zajście ale może to i dobrze bo wiem też że jest niebezpieczna w ciąży.
 
reklama
Do góry