reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Słyszałam też gdzieś kiedyś że taki jest za niski i nie utrzyma ewentualnej ciąży i nie pomaga w zagnieżdżeniu że po owu powinien być min 18 żeby się coś udało , czy któraś z was może powiedzieć czy to prawda ? Jakiś lekarz potwierdza takie informacje ?
 
Słyszałam też gdzieś kiedyś że taki jest za niski i nie utrzyma ewentualnej ciąży i nie pomaga w zagnieżdżeniu że po owu powinien być min 18 żeby się coś udało , czy któraś z was może powiedzieć czy to prawda ? Jakiś lekarz potwierdza takie informacje ?
nieprawda, masę ciaż z niższym progiem widziałam
 
Ja też słyszałam o ciążach donoszonych z progiem 10 przez całą ciąże. 🤷 Ale rozumiem obawy i doszukiwanie się, parę cykli temu też zaliczyłam fazę "mam za niski progesteron".
 
Mam pytanie w zupełnie innym temacie - macie może pomysł jak się pozbyć tłuszczu w miejscu na obrazku? Ćwiczenia, skuteczne zabieg? Przyjmę każdą radę.

I czy ktoś robił kiedyś serię zabiegów endermologii? Głównie myślę o nogach i brzuchu. Zastanawiam się, czy 10 zabiegów może dać realną poprawę.
 

Załączniki

  • IMG_4971.jpeg
    IMG_4971.jpeg
    30,6 KB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
Mam właśnie za sobą pierwszą wizytę w klinice 🫣 lekarz mówi, że z naszą dokumentacją kwalifikujemy się na luzaku do programu rządowego, natomiast zasugerował żebyśmy spróbowali jeszcze może inseminacji skoro nie miałam wcześniej robionej, a że wyniki mamy dobre i na plus też (ponoć) wiek (29/28 lat) to finalnie zdecydowaliśmy się iść faktycznie w tą stronę.
Jakoś tak mi spokojniej, że mamy już jakiś plan i możliwości i potwierdzenie, że awaryjnie śmiało możemy przystąpić do programu in-vitro, a nie tak ja dotychczas wmawiał mi mój ginekolog, że sama stymulacja wystarczy tylko trzeba szczęścia 🙃
Żeby nie było tak miło to niestety zrobiła mi się torbiel i będziemy musieli poczekać aż się wchłonie. Ale w międzyczasie przyjdą nam wyniki z Katowic, poogarniamy sobie zlecone badania, wymazy i inne takie więc może to i dobrze 😉
Może niepotrzebnie ale narobił mi nadziei, że on na usg widzi jakąś taką "kropeczke" więc może być tak, że ja już jestem w ciąży tylko jeszcze nie wiem (dziś jestem 10/11dpo, ale jeszcze nie testowałam z uwagi na zastrzyk) 🫣
 
Mam właśnie za sobą pierwszą wizytę w klinice 🫣 lekarz mówi, że z naszą dokumentacją kwalifikujemy się na luzaku do programu rządowego, natomiast zasugerował żebyśmy spróbowali jeszcze może inseminacji skoro nie miałam wcześniej robionej, a że wyniki mamy dobre i na plus też (ponoć) wiek (29/28 lat) to finalnie zdecydowaliśmy się iść faktycznie w tą stronę.
Jakoś tak mi spokojniej, że mamy już jakiś plan i możliwości i potwierdzenie, że awaryjnie śmiało możemy przystąpić do programu in-vitro, a nie tak ja dotychczas wmawiał mi mój ginekolog, że sama stymulacja wystarczy tylko trzeba szczęścia 🙃
Żeby nie było tak miło to niestety zrobiła mi się torbiel i będziemy musieli poczekać aż się wchłonie. Ale w międzyczasie przyjdą nam wyniki z Katowic, poogarniamy sobie zlecone badania, wymazy i inne takie więc może to i dobrze 😉
Może niepotrzebnie ale narobił mi nadziei, że on na usg widzi jakąś taką "kropeczke" więc może być tak, że ja już jestem w ciąży tylko jeszcze nie wiem (dziś jestem 10/11dpo, ale jeszcze nie testowałam z uwagi na zastrzyk) 🫣
Czekamy na kreseczki! 🤞🏼🤞🏼
 
Mam pytanie w zupełnie innym temacie - macie może pomysł jak się pozbyć tłuszczu w miejscu na obrazku? Ćwiczenia, skuteczne zabieg? Przyjmę każdą radę.

I czy ktoś robił kiedyś serię zabiegów endermologii? Głównie myślę o nogach i brzuchu. Zastanawiam się, czy 10 zabiegów może dać realną poprawę.
Moja przyjaciółka robiła na uda, super ujędrnia skórę i cellulit chwilowo zniknął 😀

U ciebie widzę jakieś naczynka, to nie wiem czy endernologia nie nasili pękania kolejnych, pytałam mojej kosmetyczki która też robila endo to mówiła że nie pękają ale ja w to nie wierzę, bo w necie można przeczytać że jednak naczynka są przeciwskazaniem.


Spróbuj moze masazu limfatycznego
 
Mam pytanie w zupełnie innym temacie - macie może pomysł jak się pozbyć tłuszczu w miejscu na obrazku? Ćwiczenia, skuteczne zabieg? Przyjmę każdą radę.

I czy ktoś robił kiedyś serię zabiegów endermologii? Głównie myślę o nogach i brzuchu. Zastanawiam się, czy 10 zabiegów może dać realną poprawę.
Aaa i ja mam taki pistolet do masażu Gun pro, dużo końcówek i jak robie regularnie nogi to widzę poprawę

Wklejm link, ja mam starszy model
 
reklama
Mam właśnie za sobą pierwszą wizytę w klinice 🫣 lekarz mówi, że z naszą dokumentacją kwalifikujemy się na luzaku do programu rządowego, natomiast zasugerował żebyśmy spróbowali jeszcze może inseminacji skoro nie miałam wcześniej robionej, a że wyniki mamy dobre i na plus też (ponoć) wiek (29/28 lat) to finalnie zdecydowaliśmy się iść faktycznie w tą stronę.
Jakoś tak mi spokojniej, że mamy już jakiś plan i możliwości i potwierdzenie, że awaryjnie śmiało możemy przystąpić do programu in-vitro, a nie tak ja dotychczas wmawiał mi mój ginekolog, że sama stymulacja wystarczy tylko trzeba szczęścia 🙃
Żeby nie było tak miło to niestety zrobiła mi się torbiel i będziemy musieli poczekać aż się wchłonie. Ale w międzyczasie przyjdą nam wyniki z Katowic, poogarniamy sobie zlecone badania, wymazy i inne takie więc może to i dobrze 😉
Może niepotrzebnie ale narobił mi nadziei, że on na usg widzi jakąś taką "kropeczke" więc może być tak, że ja już jestem w ciąży tylko jeszcze nie wiem (dziś jestem 10/11dpo, ale jeszcze nie testowałam z uwagi na zastrzyk) 🫣
Z konkretnym planem i w odpowiednich rękach nawet te najpoważniejsze tematy stają się lżejsze do przebycia. Super że macie perspektywę na skorzystanie z programu, ale życzę oczywiście najlepszego scenariusza, żeby kropeczka dała o sobie znać lada dzień 😍🤞🤞🤞
 
Do góry