reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Zastanawiam się czy któryś z suplementów, co biorę może mi wpłynąć na przedłużenie cyklu, podejrzewam inozytol. Macie jakieś doświadczenia, żeby suplementy wpływały mocno na Wasz cykl lub samopoczucie? Ja miałam wczoraj migrenę z aurą na granicy wymiotów. Zawsze przed okresem mam, ale nigdy aż taką.
 
@penguinlicious nie chce zabrzmieć wulgarnie, ale dziś pierwszy raz użyłam olejku intymnego z your kaya po depilacji i nigdy nie miałam gladszej pipki 😂
Ja jak zrobię się na gładko to mam mniejsze doznania, nie wiem od czego to zależy, ale u mnie gładka pipka=mniej przyjemności z seksu, za każdym razem więc teraz tylko przycinam włoski.
 
Ja jak zrobię się na gładko to mam mniejsze doznania, nie wiem od czego to zależy, ale u mnie gładka pipka=mniej przyjemności z seksu, za każdym razem więc teraz tylko przycinam włoski.
Ale masz na myśli też nie różnicę między gladko vs tygodniowy zarost? Bo ja wiecej niż tygodniowego to nie mialam od lat i w sumie nie widzę żadnej różnicy w doznaniach
 
Zastanawiam się czy któryś z suplementów, co biorę może mi wpłynąć na przedłużenie cyklu, podejrzewam inozytol. Macie jakieś doświadczenia, żeby suplementy wpływały mocno na Wasz cykl lub samopoczucie? Ja miałam wczoraj migrenę z aurą na granicy wymiotów. Zawsze przed okresem mam, ale nigdy aż taką.
Mi castagnus wydłużył cykl o kilka dni
 
Czy któraś z was ma do polecenia gina z luxmedu, który wypisze skierowania i nie będzie mówił, że to leczenie niepłodności? Myślę jak ogarnąć coś w stylu monitoringu i może jakiś progesteron na luxmed… Mowa o Gdańsku albo po same skierowania to lepiej teleporada nawet. Ktoś polecał kiedyś jakichś obcokrajowców, ale nie mogę tego znaleźć.

Ps. Czy to normalne ceny za monitoring cyklu? 250zl za pierwszą wizytę i 150zl za każdą kolejną?
 
Ale masz na myśli też nie różnicę między gladko vs tygodniowy zarost? Bo ja wiecej niż tygodniowego to nie mialam od lat i w sumie nie widzę żadnej różnicy w doznaniach
Taki tygodniowy to jakbym miał jeża w majtkach 🙈 ja strzygę się tam trymerem, mam już przetestowaną swoją ulubioną długość i zazwyczaj tak strzygę.
 
reklama
Do góry