reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Takie jak z filmu Uwierz w ducha z Patrickiem Swayze? To może być romantyczne 😉

W takim razie pozostaje trzymać 🤞🤞


Aż trudno uwierzyć, że minął nam tu niemal miesiąc razem ☺️
Nie przepracowuj się zbytnio. Co to za praca, że do 21 musisz zostawać?
A no, bardzo szybko, polowa lata za nami. Zdecydowanie czas leci za szybko.
Ja pracuję w obszarze IT, ogolnie projekty związane z AI.
W poniedziałek mamy duże spotkanie podsumowujące prace w projekcie, przygotowywałam materiał., a mój szef czepia się wszystkiego.

A Ty jak się czujesz ? 😊
 
reklama
Witaj ,
Nowy wątek zostanie założony jak zglosi się prowadząca 😃 przez ostatnie dwa dni byłam wycięta, siedziałam w pracy do 21 , do wyzygu.

Zostań by nie za długo 😃

Lista badan jest, jeśli nikt nie podrzucił to odnajdę i wkleję.
 

Załączniki

  • 31.jpg
    31.jpg
    90,3 KB · Wyświetleń: 40
A no, bardzo szybko, polowa lata za nami. Zdecydowanie czas leci za szybko.
Ja pracuję w obszarze IT, ogolnie projekty związane z AI.
W poniedziałek mamy duże spotkanie podsumowujące prace w projekcie, przygotowywałam materiał., a mój szef czepia się wszystkiego.

A Ty jak się czujesz ? 😊
Szef któremu jak to mówią nie dogodzisz. W takim razie życzę Ci żeby już się nie czepiał i mogła nieco odpocząć 🙂

Ja się czuję źle i dobrze jednocześnie 🥹. Inne objawy uderzyły konkretnie, ale dzięki temu zaczęło być to w końcu bardziej realne. Więc pomimo mdłości i zmęczenia jest radość.
Mam nadzieję w dalszym ciągu, że jeszcze wiele z Was dołączy do kwietniowego grona, a jak nie to chociaż do majówek.
Oczywiście 🤞🤞 za każdą z osobna.
 
Jakie plany na weekend ?
My jutro idziemy na wesele do kuzynki 😃
Stara sukienka, stare buty.
Zastanawiam się czy do czarnej krótkiej sukienki będą pasowały sandaly na obcasie w kolorze jasno bezowym.
Czy może lepiej czarne?🤔
Albo mam jeszcze takie kolorowe szpilki.
Nie wiem.
Udanej imprezy! Co do butów, to ja bym założyła inny kolor niż czarne, kolorowe wyglądałyby na pewno super.
U mnie plany takie, że jestem w pracy, więc weekend jednodniowy, wieczorem znajomi przychodzą na drinka. Mąż się śmieje, że po takim ciężkim tygodniu 1 drink i będzie dętką, a dodatkowo słaby z niego zawodnik😅 ja napije się ginu z tonikiem lodem i cytryną 🍸.
Jutro planuję wycieczkę do lasu, bo już dawno nie byliśmy, pospacerujemy i dotlenimy się ostatnio na nic nic nie mamy czasu, dość intensywny okres w pracy i cały czas w biegu , nie ma nawet czasu na trzonowanie😅 ale, jeszcze zdążymy się ogarnąć na dni płodne.

Miłego dnia🙂
 
Jakie plany na weekend ?
My jutro idziemy na wesele do kuzynki 😃
Stara sukienka, stare buty.
Zastanawiam się czy do czarnej krótkiej sukienki będą pasowały sandaly na obcasie w kolorze jasno bezowym.
Czy może lepiej czarne?🤔
Albo mam jeszcze takie kolorowe szpilki.
Nie wiem.
Ja bym założyła kolorowe szpilki 😊


A jak nastawienie przed imprezą, duże wesele czy raczej kameralnie?

Baw się dobrze😘
 
Mieliśmy listę badań z kliniki dla faceta. Jak chcesz to mogę poszukać tej kartki.
Poproszę! Dostałam wyniki i w końcu udało się z tą cholerną ureaplazma! 🥳🥳🥳 Dziękuję Wam za podpowiedzi co do leczenia i wsparcie ♥️
Akurat zdążylibyśmy jeszcze na dni płodne teraz, ale wolę poczekać na wyniki tej biopsji tarczycy. A skoro jeszcze zostaje na ławeczce to postanowiłam w tym czasie zrobić sobie i mężowi hormony i spróbować ogarnąć sono hsg. Dobrze kojarzę, że któraś z was robiła na NFZ?
 
Poproszę! Dostałam wyniki i w końcu udało się z tą cholerną ureaplazma! 🥳🥳🥳 Dziękuję Wam za podpowiedzi co do leczenia i wsparcie ♥️
Akurat zdążylibyśmy jeszcze na dni płodne teraz, ale wolę poczekać na wyniki tej biopsji tarczycy. A skoro jeszcze zostaje na ławeczce to postanowiłam w tym czasie zrobić sobie i mężowi hormony i spróbować ogarnąć sono hsg. Dobrze kojarzę, że któraś z was robiła na NFZ?
Listy pewnie nie znajdę, to wypisze Ci tak z wyników narzeczonego:
MTHFR (C677 i A1298)
żelazo, ferrytyna,
Hemoglobina glikowana HbA1C
TSH, fT3, fT4, anty-TG, anty-TPO
Helicobacter pylorii w kale
Pakiet na celiakie - HLA-DQ2.2, DQ2.5, DQ8
LH, testosteron, FSH, prolaktyna, witamina D, homocysteina.
Plus oczywiście rozszerzone nasienia.
To był pakiet startowy dla mężczyzny w naszej klinice, choć oni zlecają dość sporo badań (lista badań z kliniki do 10tyg ciąży zawiera jakieś 2 razy więcej badań niż lista z medicovera).
 
reklama
Ja bym założyła kolorowe szpilki 😊


A jak nastawienie przed imprezą, duże wesele czy raczej kameralnie?

Baw się dobrze😘
Wyciągnęłam je z szafy ;-) dzięki
Wesele kameralne jakieś chyba ok 80 osób. W ub roku byliśmy na takim gdzie było ponad 300.

Nastawienie było ok, ale dostałam wkurwa bo o ile ja zawsze chce mieć trochę zapasu czasu to mój facet niestety na wszystko ma czas.

Auta nawet nie umył:( no i wiecie awanturka.

A na wesele mamy jakieś 200 km więc już wyruszlismy, na styk będzie czas na przebranie. Nie lubię tak.
 
Do góry