reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Zobacz załącznik 1649670Dziewczyny, dziwna sprawa. Zrobiłam z głupoty test, bo @ dalej nie nadchodzi. Czy ja mam zwidy, czy tam jest druga kreska? Zrobiłam dwa, na obu widzę to samo
Żadne zwidy ☺️ Gratulacje oraz nudnej ciąży życzę 🤗
Pisałaś, że jesteś po odstawieniu anty więc i owulacja mogła być w zupełnie innym terminie jak i sam okres też. W takim przypadku chyba beta najlepiej określi przypuszczalny wiek ciąży.

Brzmi jakbyś wyciągnęła je z pudełeczka, zamontowała i się zbadała. 😆
Nie wiem dlaczego to sobie wyobraziłam 😆.

Dziewczyny, dzięki Wam wyciągnęłam bimbały i zrobiłam sobie samobadanie 😁 Dzięki! Niczego nie wyczułam.
O skarby trzeba dbać 😉
Jakbym miała większe to bym ich nie chowała nawet 🙈
 
Ja przed staraniem o 1sza ciaze w ramach profilaktyki migreny i bólów napięciowych koenzym q10, neurowit (tam są Wit z grypu b), magne b6 i Wit d 4 tys jednostek bo miałam niedobór, oraz Amitryptylinum to jest lek psychotropowy. A na ataki migreny miałam tryptan Zolmiles. Teraz nie wróciłam do Amitryptyliny ani Zolmiles bo do niedawna karmiłam, a amitryptyline musiałam odstawiać stopniowo przed staraniami.
Koenzym q10 mam brać cały czas, Wit b12 mam w normie więc mam brać neurowit przez kwartał potem kwartał przerwy i tak na zmianę, magne b6 biorę też cały czasm Wit d kontroluje narazie jwst w normie.
To wszystko tylko na migrenę dostałaś?
 
A ja mam takie pytanie, może ktoś zna odpowiedź :D bo mi wszystkie badania hormonalne wychodzą w normie, ale mimo to, lekarz mi jeszcze raz zlecił ponownie tsh, testosteron i prolaktyne. Czy wiecie na co wpływają/ czy jakoś oddziaływują na siebie te badanie przy problemach z zajęciem? Bo mam w normie wg przedziałów na badaniu i taka rozkmina mnie dopadła, a wizyta dopiero w przyszłym tygodniu.
 
Dzizaasss ile stresu się najadlas to Twoje.
Pamiętam kiedyś jak jeden ginekolog mnie badał i znalazł guza w piersi, wylądowałam w poradni onko, a potem mnie tam wyśmiali, i zapytali kto mi badanie robil. Okazało się że mam taką strukturę piersi bardziej gruczołowatą.

@wszyscy A tak w ogóle, która z Was sobie bada cycki regularnie?🍈🍈 mam na mysli samobadanie, a nie usg
Przyznam się że badam ale nieregularnie. 🤷
A usg miałam robione rok temu przed iui i wszystko było dobrze. 🙂
 
Hej wszystkim! W lipcu już na pewno nie wysikam dwóch kresek, ale może sierpień będzie dobrym miesiącem 😅
Czy jest gdzieś może wątek staraczek?
Pozdrawiam serdecznie 🥰
 
Hej wszystkim! W lipcu już na pewno nie wysikam dwóch kresek, ale może sierpień będzie dobrym miesiącem 😅
Czy jest gdzieś może wątek staraczek?
Pozdrawiam serdecznie 🥰
Do sierpnia jeszcze parę dni jest. Pod koniec lipca jak dziewczyny ustalą która by chciała prowadzić wątek będzie nowy. A tymczasem zapraszamy tutaj 😉 Teraz wątki dla staraczek to wątki z nazwą obecnego miesiąca 🙂
 
reklama
Ten cykl mnie doprowadzi do szału. Już nic nie rozumiem. Skoku temp wciąż brak, test znów bliski pozytywnemu …
 

Załączniki

  • IMG_9167.png
    IMG_9167.png
    455 KB · Wyświetleń: 35
Do góry